Zekai BULUÇ


1915 ERMENİ OLAYLARI İÇİN SÜPER SAVUNMA (!) YAPARAK…!


     Arkadaşlar, 1915 sözde Ermeni soykırımı iddiasına, karşılık olarak süper savunma (!) yapıyoruz. Bu tür bir savunmayla kalemize gol atılması için emperyalistlere asist yapıyoruz! 

     Dostlarım sizlerden bana şu soruyu sormanızı istirham ediyorum. “Ya Zekai BULUÇ sen aklınca Türkiye’yi savunmaya kalkıp, Fransızlar Cezayir’de. Ruanda’da, Portekizliler ve İspanyollar İnkaları, Aztekleri katlettiler diyorsun! Devamını getirip ABD’li beyazların Kızılderilileri ve Vietnamlıları yok ettiler!

     İngilizler Avustralya’da Aborjinlerin kökünü kazıdılar diyorsun!

     Zekai BULUÇ, senin yaptığın bu savunma (!) uluslararası platformlarda “Siz onları görmeyip bizi mi görüyorsun?” anlamına geliyor. Bu anlayışta, emperyal ülkelere, kalemize gol atmaları için asist oluyor! Aynı zamanda Sykes-Picot anlaşmasını güncelleştirmek isteyenlere hizmet ediyorsun!

     Arkadaşlar bana bu soruyu sorduğunuz zaman; kem küm etmeye başlıyorum!

     Çok değil yakın zamanda yurtsever bir Mülkiye mezunu Sovyetler birliği arşivlerine girmek için izin istedi ve bu isteği yerine getirildi. İsmini hatırlayamadığım o yurtsever Mülkiye mezunu kişi TBMM’ye başvurarak çalışmasının kitaplaştırılıp lobi çalışmalarında kullanılmasını önerdi fakat cevap verilmedi!

     Doğu Perinçek’in oğlu, 6 yıl Rusya’ya gidip gelip arşivleri inceledi ve bu bilgilerin ardından; önceki arşiv çalışması, birbiriyle çakıştı!

     1915 olaylarının arka kısmından Fransa ve Rusya çıktı!

SÖZÜN ÖZÜ: 1915 olayları için yapılan süper savunma, yarasa yarasa Sykes-Picot projesinin güncelleştirilmesine yarar!

     Ülkeyi savunurken, Adana’da yapılan katliamları ; Fransız askeri kıyafetleri giydirilmiş Ermeniler yapmıştı!

    Ermenilerin ve Fransızların Adana’da  yemediği nane kalmamıştır!

     Evde kalın.

     Sağlıcakla kalın.

NOT: Emperyalist devletler, asla ulus-üniter devletleri, sevmedikleri için; “Macar salamını yutamazsınız o yüzden doğramanız gerekir” söylemini devreye koyup; Türkiye’den onaltı devlet (!) pardon site devlet çıkarmayı hedeflerler!

     UYANIN HEYY UYANIN!YAZARLAR

 • Salı 0 ° / 0 ° Yok
 • Çarşamba 0 ° / 0 ° Yok
 • Perşembe 0 ° / 0 ° Yok
 • BIST 100

  1.454%-0,45
 • DOLAR

  8,4804% 1,03
 • EURO

  10,2942% 0,26
 • GRAM ALTIN

  508,15% 0,27
 • Ç. ALTIN

  838,4475% 0,27