MEDYA KURULUŞLARI DA KOSGEB DESTEĞİNDEN YARARLANMALI

2. EL ARAÇ ALIMI İÇİN DOĞRU ZAMAN ŞİMDİ

Temassız işlemlerde limit 350 liraya çıktı

Türk demir çelik sektörü dünya pazarlarında güçleniyor

Toplam  taşıt-km'si yüzde 1,7 azaldı

Aylık en yüksek reel getiri külçe altın

KORKUT: "SEMT PAZARLARI TEDARİK ZİNCİRİNİN EN DEĞERLİ HALKASIDIR"

AKİB’İN İHRACATI NİSANDA İKİYE KATLANDI

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

“6. Uluslararası Taş Kongresi” için geri sayım başladı

Büyükşehir'den sebze meyve fiyatlarıyla ilgili denetim  

Pazar yerleri cumartesi günleri açık olacak

Motorine gelen zam ÖTV'den karşılanacak

Türk gıda ürünleri ABD’ye dijitalden pazarlanacak

AKİB BAŞKANLIK BAYRAĞINI NEJDAT SİN DEVRALDI

Yurt içi üretici fiyat endeksi yıllık yüzde 35,17 arttı

TÜİK'e göre tüketici fiyat endeksi yıllık yüzde 17,14 arttı

ATABAŞ, "TÜRKİYE’DE ‘ORGANİK’ KELİMESİ SUİSTİMAL EDİLİYOR

NEJDAT SİN, AKİB’İN YENİ KOORDİNATÖR BAŞKANI OLDU

TÜRKONFED “AVRUPA YEŞİL MUTABAKATI VE KOBİ’LER” RAPORU YAYIMLADI

Serdaroğlu, "Çarklar dönüyor, işçiler ölüyor"

GÜZELLİK FUARI AÇILDI

BEAUTY ÇUKUROVA EXPO ADANA GÜZELLİK FUARI’NIN AÇILIŞI VALİ ELBAN’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Vali Süleyman Elban, bu fuarın hem sektör hem Adana hem de ülkemiz için çok önemli olduğunu dile getirdi.  Tüm dünyayı saran koronavirüs salgını gölgesinde, zor şartlar altında ulusal ve uluslararası düzeyde sektör temsilcilerini fuar çatısında toplayabilmenin büyük bir cesaret ve başarı örneği olduğunu belirten Vali Elban, “Fuarımız, aynı zamanda hem bu sektörde hem de diğer sektörlerde çalışan binlerce insana da büyük bir moral, umut ve güç kaynağıdır. Dolayısıyla bu fuara herhangi bir fuar gözüyle bakmayalım. Öte yandan fuar zaten adıyla da güzel bir fuar. Türkiye’nin en güzel şehrinde, en güzel insanların yaşadığı şehirde ismiyle de müsemma olan bir fuar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Umut ve güzelliğin bir arada olduğu bu fuarda emeği geçen tüm paydaşlara, fuara iştirak eden firmalara ve fuara gelen tüm misafirlere teşekkür ettiğini belirten Vali Elban, “Önümüzdeki yıl pandemi sürecini konuşmadan, taleplerin çoğunu karşılayamayacağımız dolulukta, çok daha neşeli ve güzel bir fuar düzenleme temennisiyle, açılışını gerçekleştirdiğimiz bu fuarın hem sektörümüze hem tüm iş dünyasına katkılar sağlamasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından protokol üyeleriyle fuarın açılış kurdelesini kesen Vali Elban, daha sonra fuarda bulunan stantları gezerek firmaların yetkililerinden stantlarda sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı.

Konusunda uzman yerli ve yabancı doktorlar, kozmetik ve makyaj uzmanları, güzellik ve bakım profesyonellerinin katılımıyla dünyadaki son güzellik trendleri, en yeni ürün, yöntem ve ekipmanları bir araya getiren Beauty Çukurova Expo Adana Güzellik Fuarı, 22 Kasım Pazar akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.
Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarın açılış törenine Vali Süleyman Elban’ın yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Askeri Dağlı,  Vali Yardımcısı Zafer Öz, Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya, oda başkanları, sektör temsilcileri, firmalar ve vatandaşlar katıldı.

ÇUFAŞ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi (ÇUFAŞ) yönetim kurulu toplantısı, Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Adana Güzellik Fuarı açılış töreni öncesinde Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen toplantıya Vali Süleyman Elban’ın yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Askeri Dağlı,  Vali Yardımcısı Zafer Öz, Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya, oda başkanları ve ilgili diğer yetkililer katıldı.

ÇUFAŞ’ın faaliyet raporu ve hedeflerinin detaylarıyla ele alındığı toplantı; yönetim kurulu üyelerinin yol haritasına yönelik fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

(vş)