Araç muayene ücretlerine zam yolda

‘AB, TÜRK MAKARNASINA UYGULADIĞI KOTAYI GÖZDEN GEÇİRMELİ’

Kapanan işyeri sayısı artış    

Ege İhracatçı Birlikleri “Sıfır Atık Belgesi” alan ilk ihracatçı birlikleri oldu

İkinci el araç fiyatları kontrol edilemiyor

Kasım ayında tüketici güven endeksi azaldı

GÜZELLİK FUARI AÇILDI

"İhracat hedeflerine erkek-kadın girişimci sayımızı eşitlediğimiz gün ulaşacağız"

Bilgiç, “Cumhurbaşkanımıza Akdeniz bölgemizin sorun ve taleplerini ilettik”

MERKEZ BANKASI POLİTİKA FAİZİNİ 4.5 PUAN ARTIRARAK % 15’E YÜKSELTTİ

AKİB, YAŞ MEYVE VE SEBZEDE ORTAK AKLI GÜÇLENDİRİYOR

SunExpress’ten bedeli karşılığında boş orta koltuk imkanı

AKİB, "KOBİ’LER 'PANDEMİDE İHRACAT PROJESİ' İLE GÜÇLENECEK"

HATAY FİDAN GÜNLERİ ADANA'DA BAŞLIYOR...

Yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü yüzde 58,1 arttı

Konut satışları düşüşe geçti

Borç yapılandırılması Resmi Gazetede yayınlandı

Adana ESOB: "AVM ve zincir marketler sorunu çözülmeli"

Kavak, "Güçlü ekonomi iş dünyası üniversite iş birliğiyle olur"

İşte altında tahmini rakamlar

Telefon fiyatları dudak uçuklatıyor!

YAZARLAR

 • BIST 100

  1.321%0,51
 • DOLAR

  8,0057% 0,00
 • EURO

  9,5206% -0,04
 • GRAM ALTIN

  465,22% -0,09
 • Ç. ALTIN

  767,613% -0,09
 • Çarşamba 24 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
 • Perşembe 20 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
 • Cuma 21 ° / 7 ° Bulutlu

GÜZELLİK FUARI AÇILDI

BEAUTY ÇUKUROVA EXPO ADANA GÜZELLİK FUARI’NIN AÇILIŞI VALİ ELBAN’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Vali Süleyman Elban, bu fuarın hem sektör hem Adana hem de ülkemiz için çok önemli olduğunu dile getirdi.  Tüm dünyayı saran koronavirüs salgını gölgesinde, zor şartlar altında ulusal ve uluslararası düzeyde sektör temsilcilerini fuar çatısında toplayabilmenin büyük bir cesaret ve başarı örneği olduğunu belirten Vali Elban, “Fuarımız, aynı zamanda hem bu sektörde hem de diğer sektörlerde çalışan binlerce insana da büyük bir moral, umut ve güç kaynağıdır. Dolayısıyla bu fuara herhangi bir fuar gözüyle bakmayalım. Öte yandan fuar zaten adıyla da güzel bir fuar. Türkiye’nin en güzel şehrinde, en güzel insanların yaşadığı şehirde ismiyle de müsemma olan bir fuar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Umut ve güzelliğin bir arada olduğu bu fuarda emeği geçen tüm paydaşlara, fuara iştirak eden firmalara ve fuara gelen tüm misafirlere teşekkür ettiğini belirten Vali Elban, “Önümüzdeki yıl pandemi sürecini konuşmadan, taleplerin çoğunu karşılayamayacağımız dolulukta, çok daha neşeli ve güzel bir fuar düzenleme temennisiyle, açılışını gerçekleştirdiğimiz bu fuarın hem sektörümüze hem tüm iş dünyasına katkılar sağlamasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından protokol üyeleriyle fuarın açılış kurdelesini kesen Vali Elban, daha sonra fuarda bulunan stantları gezerek firmaların yetkililerinden stantlarda sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı.

Konusunda uzman yerli ve yabancı doktorlar, kozmetik ve makyaj uzmanları, güzellik ve bakım profesyonellerinin katılımıyla dünyadaki son güzellik trendleri, en yeni ürün, yöntem ve ekipmanları bir araya getiren Beauty Çukurova Expo Adana Güzellik Fuarı, 22 Kasım Pazar akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.
Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarın açılış törenine Vali Süleyman Elban’ın yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Askeri Dağlı,  Vali Yardımcısı Zafer Öz, Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya, oda başkanları, sektör temsilcileri, firmalar ve vatandaşlar katıldı.

ÇUFAŞ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi (ÇUFAŞ) yönetim kurulu toplantısı, Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Adana Güzellik Fuarı açılış töreni öncesinde Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen toplantıya Vali Süleyman Elban’ın yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Askeri Dağlı,  Vali Yardımcısı Zafer Öz, Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya, oda başkanları ve ilgili diğer yetkililer katıldı.

ÇUFAŞ’ın faaliyet raporu ve hedeflerinin detaylarıyla ele alındığı toplantı; yönetim kurulu üyelerinin yol haritasına yönelik fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

(vş)


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ