Çetin: Öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz

CEYHAN'DA ÇOCUK OYUN PARKLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR

CHP’Lİ BULUT GÜNDEME GETİRDİ, SAĞLIK BAKANLIĞI FAHİŞ PCR TESTİ ÜCRETLERİNE DUR DEDİ.

Fedakar öğretmenlerimize minnettarız.

KOCAİSPİR: “HERKESİN HAYALLERİNE IŞIK TUTAN BİR ÖĞRETMENİ VARDIR”

“60 bin öğretmen derhal atanmalıdır”

CHP'li Bulut, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü  kutladı.

ORHAN SÜMER’İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLMASI

ÖĞRETMENLERİMİZ KUTSAL VAZİFELERİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMEKTEDİRLER

KESK, "OYALAMA İŞKENCESİNE SON VERİLMELİ"

KIZILAY İLE ADANA’DAN İZMİR’E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Bir sağlık emekçisi daha Covid-19'dan yaşamını yitirdi

“DEMOKRASİYİ, CAN VE HUKUK GÜVENLİĞİNİ TEHDİDE DERHAL ETKİLİ YASAL İŞLEM YAPILMALIDIR”

CEYHAN ASKERİNİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Irak'ta 2 Türk askeri yaşamını yitirdi

BASIN İLANLARINA %20 ZAM

Yumurtalıkta bir sokak karantina altına alındı

Türkiye'de 103 ölüm, 3 bin 819 yeni hasta

ÇKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI MERSİN’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

CHP'li Başkan Atay, Bağatur'u andı

ÇÜTAM Konferansları Devam Ediyor

YAZARLAR

 • BIST 100

  1.314%0,00
 • DOLAR

  7,9068% 0,25
 • EURO

  9,3728% 0,37
 • GRAM ALTIN

  466,14% 1,59
 • Ç. ALTIN

  769,131% 1,59
 • Salı 24 ° / 7 ° Güneşli
 • Çarşamba 24 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
 • Perşembe 20 ° / 8 ° Parçalı bulutlu

BALCALI HASTANESİ BAHÇESİNE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINDA ÇOCUK OYUN ALANI YAPILDI

Bir kısmı geri dönüşümden elde edilen çocuk oyun alanı Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Soroptimist Kulübü’nün katkılarıyla tamamlanarak gerçekleştirilen mini bir törenle hastane bahçesinde hizmete açıldı.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimliğinin yer tahsisi ile pandemi dönemi öncesi başlanan ve bir kısmı geri dönüşümden elde edilen çocuk oyun alanı Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Soroptimist Kulübü’nün katkılarıyla tamamlanarak gerçekleştirilen mini bir törenle hastane bahçesinde hizmete açıldı.

Daha çok hasta yakınlarının bekleme alanı olarak bilinen Balcalı Hastanesi Bahçesinde ki alanın bir kısmına yaptırılan çocuk oyun alanının aletlerin bir kısmı geri dönüşümden elde edildi. Çocuk oyun alanının açılması için düzenlenen törene Adana Büyükşehir Belediye Balkanı Zeydan Karalar, Seyhan Soroptomist Kulübü yönetimi ve üyeleri, Balcalı Hastanesi Başhekim Yardımcıları Çağlar Emre Çağlayan, Arbil Açıkalın, Murat Ilgınel ve Ezgi Özyılmaz ile Hastane Baş Müdürü Ali Önal ve diğer ilgili isimler katıldı.

Açılış öncesinde ilk olarak söz alan Balcalı Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Çağlar Emre Çağlayan, çocuk oyun alanının yapımına bir önceki Başhekimlik yönetimince başlandığını, pandemi den dolayı bu sürecin uzadığını ancak sürecin tamamlanmasıyla birlikte de çocuk oyun alanının artık hizmete girebilme noktasına geldiğini söyledi. Çağlayan, katkılarından dolayı Büyükşehir Belediyesine ve Seyhan Soroptimist Derneği’ne teşekkür etti.

Daha sonra kürsüye gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, özellikle hasta yakınlarının hastalarını bekleme süreçlerinde çocukların bu oyun alanında vakit geçirebileceğine değinerek bu güzel organizasyonun da özellikle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı arifesine denk gelmesinin son derece anlamlı olduğuna işaret etti. Karalar ilerleyen günlerde oyun alanını daha fazla oyun aletiyle genişletebilecek lerini de sözlerine ekledi.

Seyhan Soroptimist Kulübü Başkanı Aysel Eyüpoğlu ise konuşmasında gerek polikliniğe gelen gerekse hasta yakınları ile burada bulunmak zorunda olan çocukların bekleme süreçlerinde güzel vakit geçirebileceği çocuk parkının yapımında desteklerini esirgemeyen Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ve Balcalı Hastanesi yönetimine teşekkür etti. Eyüpoğlu ayrıca çeşitli katkılarının da süreceğini ifade ederek, Ekim ayı meme kanseri farkındalık ayına da dikkat çekmek amacıyla katılımcılara pembe rozet taktıklarını, Aynı zamanda Cumhuriyet Bayramı nedeniyle de hastane bahçesindeki çocuklara hikaye kitapları ve Türk bayrakları dağıttıklarını dile getirdi.

Yapılan konuşmaların ardından çocuk oyun alanının açılışı gerçekleştirildi

(VŞ)


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ