TSYD ödülleri sahiplerini buldu

Adanaspor'un teknik sorumlusu görevden ayrıldı

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak görevinden istifa etti

TSYD’den seminer

Ümit Milli Takımı'nın hazırlık kampı devam ediyor

Süper Kupa maçı 27 Ocak 2021'de oynanacak

TFF 1.Ligde son durum

Hentbol’un nabzı Adana’da atacak

ADANA DEMİRSPOR İKİNCİYE YARIYA KÖTÜ BAŞLADI, EVİNDE BURSA’YA 3 PUANI KAPTIRDI

Mavi Şimşeklerin bugün oynayacağı Bursaspor maçı TRT Spor'da

Adana Demirspor'da yeni transferlerin lisansları çıktı

TFF 1. LİG’DE 18. HAFTANIN HAKEMLERİ

TFF 1.Ligde yabancı oyuncu bolluğu

Bursaspor'lu Furkan: “Rakiplerin transfer yapmasından çekinmiyor ve etkilenmiyoruz.”

“Hak eden formayı giyecek”

TFF ile 1. Lig Kulüpler Birliği, Riva’da bir araya geldi 

TFF ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği değerlendirme toplantısı yaptı

Büyükşehir Kadın basketbolcuları Avrupa'da kayıp

Keçiöğrengücü'nden Samet Demirspor'da

TSYD 60 ve 65 yaş üstü üyelerini buluşturdu

Seyhanlı erkek voleybolcular zirveye tırmandı

Kadın A Milli Takımı Çalışmalara Tam Gaz Devam Ediyor

Kadın A Milli Takımımız, 23 Ekim 2020 Cuma günü Antalya'da Kosova ve 27 Ekim 2020 Salı günü Moskova'da Rusya ile oynayacağı;

Avrupa Şampiyonası Grup Eleme müsabakalarının hazırlıklarına Antalya Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde yaptığı antrenmanlarla devam ediyor. Yoğun bir tempoda çalışan Kadın A Milli Takımımız, Kosova ve Rusya maçlarının ardından 27 Kasım'da Estonya ile deplasmanda, 1 Aralık'ta Rusya ile kendi sahasında karşılaşacak ve Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçlarını tamamlayacak.
 
Kadın A Milli Takımı'nın Kosova ve Rusya maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
 
Kaleciler: Selda Akgöz (Ataşehir Belediye Spor), Fatma Şahin (Beşiktaş A.Ş.)
 
Defans: Didem Karagenç (Beşiktaş A.Ş.), Fatoş Yıldırım (Ataşehir Belediye Spor), Dilan Yeşim Taşkın (Sv Horn), Yaşam Göksu (Konak Belediye Spor), Gülbin Hız (Alg Spor), Berna Yeniçeri (Konak Belediye Spor)
 
Orta Saha: Emine Ecem Esen (Alg Spor), Ebru Topçu (Alg Spor), Jessica Çarmıklı (Beşiktaş A.Ş.), Elif Keskin (Beşiktaş A.Ş.), Fatma Kara (Ibv), Berivan İçen (Beşiktaş A.Ş.), Ece Türkoğlu (Old Domınıon Unıversıty), İlayda Civelek (Ataşehir Belediye Spor), Arzu Karabulut (Beşiktaş A.Ş.), Derya Arhan (Alg Spor), Sevgi Çınar (Beşiktaş A.Ş.), Ecem Cümert (Msv Duisburg)
 
Forvet: Yağmur Uraz (Beşiktaş A.Ş.), Birgül Sadıkoğlu (Konak Belediye Spor), Melike Öztürk (Ataşehir Belediye Spor)
 
Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin
 
Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası

(CO)


Haber Kaynak : TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU