ADANA’DA GÖNÜLLÜ KAN BAĞIŞÇILARI BULUŞTU

Mobil oyunlara 120 milyar dolar harcanacak

PTT'DEN  “UEFA EURO 2020TM” KONULU ANMA PULU VE İLKGÜN ZARFI

SAHİM-SEN: ""SAĞLIK ÇALIŞANLARINA COVID EK ÖDEMELERİ  ADİL DAĞITILMIYOR"

AHEF: "Aşıda hız kazanmak için aşı merkezleri kurulmalı"

AFET YÖNETİMİNDE BAŞARININ ANAHTARI KAPSAMLI İŞ BİRLİKLERİ

Takviye gıda satışları yüzde 140 arttı

"Eko tahribat sürerse gelecekte yeni pandemiler yaşanacak!"

 İş aramanın tam zamanı

JMO’dan “Çevre”uyarısı

PTT’DEN “DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ” KONULU ANMA PULU VE İLKGÜN ZARFI

"Her yıl 300 milyon yeni fidan dikiliyor"

Herkesin sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkı var

Anadolu’nun Kadın Gücü yarışması üçüncü kez düzenlendi

MİLLİ SPORCULARDAN LÖSEMİ HASTALARINA DESTEK!

"Sağlık çalışanının yüzde 67’si şiddete maruz kalıyor"

SABANCI VAKFI 12.SEZONUNDA “FARK YARATANLAR”I TANITTI

Hayvan Dostu İletişim Kılavuzu yayınlandı

Yaşlı ve genç kesim Covid-19’dan sonra ortak noktada buluştu

2020 yılında 150 binin üzerinde ölümlü yaralanmalı trafik kazası oldu

Aydem Enerji'den gençlere online staj imkanı

AKAMDER'DEN BAŞSAVCI YURDAGÜL'E ZİYARET

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül ‘ü ziyaret ederek yeni görev yeri olan Kırşehir de başarılar diledi.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sayım Azmaz, Adnan Kemali Ünal, Ziya Yamaç, Onur Işıklı ve Osman Çevik Adana Cumhuriyet Başsavcılığından Kırşehir Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ömer Faruk Yurdagül ü ziyaret ederek Adana’da yaptığı hizmetlere teşekkür ederek ve yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulundular.

BAŞARILARIYLA GÜNDEM OLAN BAŞSAVCI

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyarette yaptığı açıklamada; “Yaklaşık iki yıldır Adana da görev yapan Cumhuriyet Başsavcımız Ömer Faruk Yurdagül Yeni Adliye binası ve Lojmanları ve yeni Cezaevi ile alakalı çabaları çok büyüktür. İşlerin yapım onarım aşamalarında sağladığı kolaylıklar işlerin iyi ve çabuk olmasını sağlamıştır. Denetimli serbestlik yükümlülerine iş makinası operatörlüğü ehliyeti sağlayarak bu konudaki hizmet eksiğimize önemli katkı koymuş ve eleman tıkanıklığımıza çare üretmiş olup insanlarımıza da iş kazandırmıştır. Cezaevlerindeki mahkumların ıslah ve topluma kazandırma projeleri başarıyla uygulayan Başsavcımıza teşekkür ediyoruz. Başarılarıyla Adana da gündem olan Başsavcımıza yeni görev yeri olan Kırşehir de başarılar diliyoruz.” dedi.

 

AKAMDERE DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, AKAMDER ve yönetim kurulunun ziyaretinden memnuniyetini belirterek “İki yıl aslında bir kamu görevinde fark koymak için yeterlidir ama, asıl üçüncü yıldan itibaren neticeleri almaya başlarsınız. Ama şükür iki yılda da geriye baktığımda Adli anlamda da idari anlamda da güzel yaptık diyebileceğimiz çok şey oldu. Burada AKAMDER e destekleri ve bizlere verdikleri daha fazla gayret ve çalışma şevki ve özellikle Göltepe Eğitim Tesislerindeki Mesciti kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum, Adanalılara da çalışmalarımızda bizlere manevi destek oldukları için, çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

(vş)