Kepirtepe’nin geçmişle şimdiki hali bu sergide

Fotoğraf sanatçısı Onan,”Fotoğraf özel olmalıdır”

Nâzım Hikmet'in 119. doğum günü kutlanıyor

SABANCI VAKFI’NIN 5. KISA FİLM YARIŞMASININ KAZANANLARI BELLİ OLDU

Sanata Bi Yer platformu ile sanat, sergi salonlarının ve galerilerin dışına taşındı

Hat sanatçısı Ethem Çalışkan 93 yaşında

PTT’DEN "MİLLÎ BAĞIMSIZLIĞIN 100.YILI"KONULU ANMA PULU VE İLKGÜN ZARFI

“ARATOS FELSEFE YAZILARI” KİTABI YAYINLANDI

SABANCI VAKFI 5. KISA FİLM YARIŞMASI’NIN JÜRİ ÜYELERİ BELLİ OLDU

GESAM yeni yıla “Hoş Gel Yeni Yıl” sergisi ile girdi

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri verildi

ANKARA DEVLET RESİM VE HEYKEL MÜZESİ  RESTORASYON SONRASI YENİDEN AÇILDI

ÇÜ 2. Uluslararası Rhapsody Piyano Festivali Sona Erdi

ADANALI LİSELİLERİ MUHTEŞEM ÖDÜLLER BEKLİYOR

UĞUR PİŞMANLIK’IN “YERYÜZÜ OLAYLARI” KİTABI ÇIKTI

ORHAN VELİ KANIK'IN ‘’BİRDENBİRE’’ ŞİİRİ BESTELENDİ

RANDEVU İSTANBUL 23. YILINDA TÜM TÜRKİYE İLE BULUŞUYOR 

AB'den İnsan Hakları Film Günleri ve Kısa Film Yarışması

“Aratos’un Penceresinden Felsefe” programI SUN TV’de

Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) 58 yaşında salonu boşalttı

ERDOĞAN, “SANATI VE SANATÇILARIMIZI DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

ADANALI MÜGE KÖYMEN,  MÜZİK YARIŞMASI’NDA YARI FİNALE YÜKSELDİ

Köymen, tüm Türkiye’den 11 bini aşkın başvuruya ulaşan yarışmada Türkiye’nin yeni genç sesi olmak için mücadele edecek. Yarı finalistler için halk oylaması 15 Mayıs’ta başlayacak.

“Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition”da yarı finale yükselen 10 isim arasında Adana’dan Müge Köymen de yer aldı.

Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone’un Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği “Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması”nda yarı final heyecanı başladı. “Ünkapanı Edition” konseptiyle düzenlenen ve tüm Türkiye’den 11 bini aşkın başvuruya ulaşan yarışmada, Adana’dan Müge Köymen de yarı finale katılmaya hak kazanan 10 genç ses arasında yer aldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında online ortamda yapılacak yarı final aşamasında gençler, 15 Mayıs’a kadar online koçluk alacak. Ardından, yarı finalistler için halk oylaması başlayacak.

Vodafone FreeZone olarak gençlerin ortak tutkusu müziği sahiplendiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması ile gençlerimize ‘Türkiye’nin yeni genç sesi’ olma konusunda fırsat eşitliği sunuyoruz. Bu yıl yarışmamız tahminlerimizin üzerinde ilgi gördü ve tüm Türkiye’den 11 bini aşkın başvuru aldık. Hemen ardından Tarık Sezer ve ekibinin yaptığı ön eleme sonucu Türkiye’nin 10 genç ses adayını belirledik. Bu yıl ilk kez online ortamda yürüteceğimiz yarı final sürecinde gençlerimiz önce online koçluk alacak, ardından halk oylamamız olacak. Gençlerimize bol şans diliyoruz.”

Büyük final Haziran’da
Vodafone FreeZone YouTube kanalı ve Acunn.com’da yayınlanacak performanslar halk oylaması ve Mustafa Sandal puanı ile değerlendirildikten sonra 3 finalist belirlenecek. 18 Haziran’da Mustafa Sandal’ın da katılımıyla yapılacak büyük final, Vodafone FreeZone YouTube kanalından canlı yayınlanacak. Eşzamanlı olarak Acunn.com üzerinden canlı oylama yürütülecek ve Türkiye’nin yeni genç sesi bir kez daha halk oylamasıyla seçilecek. Yarışmanın birincisi, Vodafone FreeZone desteğiyle, single ve klip çıkarma, ayrıca kendi YouTube kanalını açmak için gerekli danışmanlığı alma şansına sahip olacak.
“Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition” hakkında ayrıntılı bilgi için vodafoneFreeZone.com/unkapani adresi ziyaret edilebilir.


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ