Çukurova Belediyesi  evsizlere kucak açtı

BAŞKAN KOCAİSPİR, KIRSAL MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ

KARALAR VE AKAY 'ŞEF' OLDU

CEYHAN BELEDİYESİ SARIMAZI’YA ÇIKARMA YAPTI

Otogarda kalan evsizlere yemek desteği

Kılıçdaroğlu apartman görevlileri ile görüştü

 TUNCAY KARABAY; “CEYHAN KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞINA ADAYIM”

Seyhan Belediyesi Dikim açıldı 

STK'lar Ana Konteyner Limanının Karataş’a kurulmasını istiyor

Çukurova Belediyesi'nde TİS sevinci

YÜREĞİR’E 9 YENİ MUHTARLIK BİNASI

Vali Elban, Karaisalı'yı ziyaret etti

Tarihi kültür ve ticaret aksı turizme kazandırılacak

VALİ ELBAN’DAN  6. MEKANİZE PİYADE VE GARNİZON KOMUTANLIĞINA ZİYARET

AKP OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DURMUŞOĞLU VALİ ELBAN’I ZİYARET ETTİ

YÜREĞİR BELEDİYESİ 70 BİN GIDA KOLİSİ DAĞITTI

YILDIZ,”DSİ SON 18 YILDA ADANA’DA 11 BARAJ 1 GÖLET YAPTI”

YÜREĞİR BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ POMEM KURSU BAŞLADI

Büyükşehirden 25 ayrı noktada asfalt çalışması

Kadın Dayanışma Merkezinde kadınlara katkı

Yüreğir Belediyesi’nden Engelli Memur Adaylarına Rehberlik Desteği

VALİ ELBAN KOZAN’DA ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Süleyman Elban, Kozan ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Kozanlı vatandaşlarla ve ilçe esnafıyla bir araya geldi.

 

Vali Süleyman Elban, Kozan ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Kozanlı vatandaşlarla ve ilçe esnafıyla bir araya geldi.

İlçe esnafını iş yerlerinde ziyaret ederek hal ve hatırlarını soran Vali Elban, esnafın kendisine ilettiği talepleri dinledi ve tüm esnafa bol kazançlar temennisinde bulundu.

İlçe sokaklarında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Vali Elban, vatandaşlardan koronavirüse karşı temkinli olmalarını ve belirlenen tüm kurallara titizlikle uymalarını istedi.

Esnaf ve vatandaşların gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek esnaf ve vatandaşlara teşekkür eden Vali Elban, ilçede bulunan tarihi bedesteni ziyaret edip incelemelerde bulunarak bedesten hakkında bilgiler aldı.

VALİ ELBAN BİNBOĞA BAL KOOPERATİFİNİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi temas ve ziyarette bulunmak üzere Kozan ilçesine giden Vali Süleyman Elban, burada Binboğa Bal Kooperatifini ziyaret etti.

Ziyareti sırasında Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Zararsız’dan kooperatif faaliyetleri, üretim koşulları ve üretilen ürünler hakkında bilgi alan Vali Elban bal üretim tesisini, laboratuvarı ve diğer birimleri gezdi.

Aldığı bilgilerin ardından bir değerlendirmede bulunan Vali Elban “Çukurova’mız bağrında çok sayıda şifalı bitkiyi barındırıyor. Bu bitkilerden elde edilen bal da şüphesiz ki çok değerli ve şifalıdır. Ülkemizin önde gelen bal üretim tesislerinden birinin ilimizde yer almasından memnuniyet duyuyoruz.” dedi. Kooperatifin gıda sektörüne ve ülke ekonomisine önemli katkısının olduğuna değinen Vali Elban, incelemeler sırasında bilgi veren firma yetkililerine teşekkür edip, bereketli kazançlar diledi.

KOZAN OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI VALİ ELBAN’IN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ
Kozan Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Kozan OSB’de bulunan Göknur Anonim Şirketinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Elban’ın yanı sıra; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile müteşebbis heyeti üyeleri katıldı.

Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın’ın OSB’nin genel durumu ve OSB’de yapılacak projelerle ilgili sunum eşliğinde bilgi vermesinin ardından ev sahibi Göknur Anonim Şirketinin yetkilileri tarafından firma hakkında bilgilerin verilmesiyle sürdürülen toplantıda aldığı bilgiler doğrultusunda bir değerlendirmede bulunan Vali ELban, Adana’nın ekonomisini, üretim kapasitesini ve istihdam gücünü arttırmayı hedefleyen tüm projelerin daima arkasında olacaklarını belirterek Kozan Organize Sanayi Bölgesinin potansiyelini hep daha ileriye taşımak için yapılması planlanan tüm çalışmaları destekleyeceklerini kaydetti.

Toplantı, görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sonlandı.
VALİ ELBAN KOZAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
Kozan ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğüne inceleme ziyaretinde bulunan Vali Süleyman Elban, yetkililerden ilçede gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldı.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam ile İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’nin de hazır bulunduğu ziyarette; vatandaşların huzur ve güvenliğini tesis etmek amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca hizmet veren tüm emniyet güçlerine çalışmalarından dolayı teşekkür eden Vali Elban, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü, toplumumuzun birlik ve beraberliğini muhafaza etmek için canla başla çalışan Emniyet Teşkilatımızın tüm personelinin başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
VALİ SÜLEYMAN ELBAN KOZAN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Kozan Belediyesini ziyaret eden Vali Süleyman Elban’ı burada Belediye Başkan’ı Kazım Özgan ve belediye çalışanları karşıladı.

Başkanlık makamına geçen Vali Süleyman Elban, Belediye Başkanı Kazım Özgan ile bir süre görüşerek ilçenin genel durumu ve belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 “Adana’nın ilçeleriyle birlikte bir bütün olarak kalkınması ve hak ettiği konuma ulaşması için yerel yöneticilerimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Halka hizmette hızlı ve çözüm odaklı davranarak vatandaşlarımızla iletişimimizde saygı ve hoşgörülü olmalıyız.” diyen Vali Elban, pandemi sürecinde alınan tedbirler hakkında ilgililerden bilgiler alarak koronavirüs ile mücadele kapsamında belediye yöneticileri ve çalışanlarının örnek teşkil ederek maske, mesafe, temizlik kurallarına eksiksiz uymaları konusuna da vurgu yaparak tüm belediye çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

(vş)


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ