YENİ ADANA ADLİYE SARAYINA 01 MART’TAN İTİBAREN TAŞINMA BAŞLAYACAK

Çukurova Belediyesi  YDD ile yaşlılar için işbirliği yapacak

Karaisalı'da Zabıtalara Başarı Belgesi Verildi

YÜREĞİR’DE 40 MAHALLEYE 40 KÜTÜPHANE

Karaisalı'nın isimlerde tercihi Ömer ve Asel oldu

Sivrisinekle mücadele sürüyor

Zeydan Karalar Küçükdikili’de muhtarlarla görüştü

YÜREĞİR’DE YENİ DOĞAN BEBEKLERE ‘HOŞ GELDİN’ HEDİYESİ

KADER’den Çukurova Belediyesi’ne teşekkür

Seçer ve Karalar Tarsus'ta ortak yayında bir araya geldi

ESKİ ÇIRÇIR FABRİKASI SANATIN MERKEZİ OLUYOR

YURT MAHALLESİNDEKİ SPOR TESİSİ YENİLENİYOR

İpek’in hayali gerçek oldu

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

AKAY, ÇGC’Yİ ZİYARET ETTİ

Karla mücadele aralıksız sürüyor

Başkan Çetin sözünü tuttu hakemler teşekkür etti

BAŞKAN KOCAİSPİR SABAH 6’DA İŞÇİLERE SÜRPRİZ YAPTI

Büyükşehir, salgınla mücadelesini açıkladı

AKAY,”TÜKETİM DEĞİL ÜRETİM İDEOLOJİSİNİ SAVUNUYORUZ”

Çukurova Belediyesi, “Can dostlarımız bize emanet”

CEYHAN BELEDİYESİ SARIMAZI’YA ÇIKARMA YAPTI

“Çiçek gibi bir Ceyhan” için kolları sıvayan Ceyhan Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Sarımazı'da hizmet seferberliği düzenledi.

 

Ceyhan merkezde sürdürülen yol bakım ve temizlik çalışmalarının yanı sıra kırsalda bulunan mahallelerin sorunlarının giderilmesi için harekete geçen ekipler, Sarımazı Mahallesi’ne çıkarma yaptı.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, yeni dönemde ilk kez bu uygulamayı gören kırsaldaki mahalle sakinlerinin talepleri üzerine tüm mahallelerde hizmet seferberliğinin devam edeceğini belirtti. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Ceyhan’ı önemsediğini ve ekipleri ile uyum içerisinde tüm köylerimizin temizliğini yapıp, bir gün içerisinde problemlerini çözüme kavuşturduklarını belirtti. 

Başkan Erdem; “Amaç, Daha Sağlıklı ve Temiz Bir Ceyhan" 

Temizlik ve sağlık çıkartmasının diğer mahallelerde de devam edeceğini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını da değerlendirmek amacı ile tüm ekiplerimiz ile birlikte Sarımazı’da seferberlik başlattık. Belediyemizin işlerini de aksatmamak için personelimizin tatilinden fedakârlık yaparak Ceyhan’a hizmet veriyoruz. 7 gün 24 saat Ceyhan için çalışıyoruz.  Sarımazı Mahallemizin her köşesi baştan sona temizlendi. Bozuk yollar onarıldı, logarlar temizlendi, kötü görüntü oluşturan alanlarda çalışmalar yapıldı. Muhtarımız ve mahalle temsilcilerimizin talepleri ile vatandaşlarımızın sorunları çözüme kavuşturuldu. Bu proje kapsamında çalışmalar farklı bir mahallede tekrarlanacak. Ceyhan’ı, yaşadığımız şehri pırıl pırıl yapmak için, çalışıyoruz. Ceyhan merkezimize gösterdiğimiz aynı hassasiyeti kırsaldaki tüm mahallelerimize gösteriyoruz” dedi.
Çalışmaları inceledikten sonra mahalle sakinleri ile sohbet eden, talepleri dinleyen Başkan Erdem, sıkma börek yapan kadınlarla hamur açtı, sıkma börek yaptı.

(vş)