AKP'li Yarar, ”Eski trafik düzenine geri dönülmelidir”

Seyhan Belediye Meclisi’nde Kadınlar Günü kutlaması

KIRSAL MAHALLELERİMİZ ASKİ İLE İÇME SUYUNA KAVUŞUYOR

YÜREĞİR BELEDİYESİ’NDEN SICAK ÇORBA İKRAMI

Seyhan’da Denetim Komisyonu’ndan evrak kaçırıldı iddiası

AKP’li Tunç,”Seyhan’ın arazileri işgal altında”

YÜREĞİR AŞEVİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK İKRAMI

VALİ ELBAN YÜREĞİR'Lİ MAHALLE MUHTARLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Seyhan’da büfe tartışması 

YÜREĞİR PARKLARLA DONATILIYOR

Ceyhan Belediyesi'nden yol çalışmaları

Sivrisinekle mücadelede dronla ilaçlama yöntemi

Karalar, Yumurtalık’ta muhtarlarla toplantı yaptı

ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NDEN SINAV DESTEĞİ

BAŞKAN ERDEM, “HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET”

POZİTİF TAKSİ BUGÜNE KADAR 1.312 COVİD-19 HASTASINI TAŞIDI

YENİ ADANA ADLİYE SARAYINA 01 MART’TAN İTİBAREN TAŞINMA BAŞLAYACAK

Çukurova Belediyesi  YDD ile yaşlılar için işbirliği yapacak

Karaisalı'da Zabıtalara Başarı Belgesi Verildi

YÜREĞİR’DE 40 MAHALLEYE 40 KÜTÜPHANE

Karaisalı'nın isimlerde tercihi Ömer ve Asel oldu

 TUNCAY KARABAY; “CEYHAN KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞINA ADAYIM”

Karabay, Ortak Akılla Karar alma mekanizmasını güçlendireceğiz, Hemşerilik bilinci oluşturacağız, Partiler üstü olan Kent konseyinin çatısını yükselteceğiz dedi.

Adana Esnaf Odalar birliği yönetim kurulu üyesi ve bir dönem Ceyhan Müzisyenler odası başkanlığı yapan Tuncay karabay Ceyhan Kent Konseyi adayı olduğunu açıkladı. Aday olmadan önce Kanaat önderleri, Esnaflar, Sanayiciler, hatta ve hatta mahalledeki Ayşe teyze ve STK temsilcileri, Oda ve Dernek temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldiğini açıklayan Karabay adaylık konusunda desteklerin olduğu kanısına vardığını ve bu yüzden aday olduğunu belirtti ve bunun en iyi etkenlerinden birisi ise hemşerilik bilinci ve ortak akılla hak ve adalet temelinden ayrılmamak ve özü sözü bir  insanlarla bir araya geleceğim için çok mutluyum bu yüzden daha şimdiden Oda ve derneklerin bir çatı altında olabilmesi için eski emniyet müdürlüğü binası oda ve derneklere tahsisi için ilk olumlu cevabımızı almış olduk dedi.

Adana Esnaf Odalar birliği yönetim kurulu üyesi Tuncay Karabay Kent Konseyi Adaylığını basın toplantısı ile duyurdu. Karabay basın toplantısında Kent Konseyine aday olduğunu ve aday olmadan önce nabız yoklaması yaptığını ve kendisine verilen teveccühten ve desteklerden dolayı aday olduğunu söyledi. Karabay Ceyhanda Öncelikle Hemşerilik bilinci oluşması konusunda büyük çaba sarf edeceğini ve En önemli mekanizme olan karar alma mekanizmasını güçlendirmek adına çalışmalar yaparak Kent konseyinin bir ortak paydası olduğu ve bu ortak paydada her kesimin bir araya gelerek Ceyhan için gereken neyse serbest konuşabilmesini sağlayacağım dedi.

Karabay, Ceyhanlıları, Ceyhanlılarla karşı, karşıya getirmeyeceğiz Ortak akılı savunarak Ceyhanlılık bilinci ile hareket edeceğiz Hak ve Adalet temelinden ayrılmayacağız, Uçlardan kaçınarak Partiler üstü olan çatımızın çıtasını daha’da yükseklere taşıyarak her kesin ve Tüm Ceyhanlının barış birliği ve ortak akılla yönetebileceği bir Kent konseyi yönetimi için günlerimiz sayıyoruz dedi.

(VŞ)