AKP'li Yarar, ”Eski trafik düzenine geri dönülmelidir”

Seyhan Belediye Meclisi’nde Kadınlar Günü kutlaması

KIRSAL MAHALLELERİMİZ ASKİ İLE İÇME SUYUNA KAVUŞUYOR

YÜREĞİR BELEDİYESİ’NDEN SICAK ÇORBA İKRAMI

Seyhan’da Denetim Komisyonu’ndan evrak kaçırıldı iddiası

AKP’li Tunç,”Seyhan’ın arazileri işgal altında”

YÜREĞİR AŞEVİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK İKRAMI

VALİ ELBAN YÜREĞİR'Lİ MAHALLE MUHTARLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Seyhan’da büfe tartışması 

YÜREĞİR PARKLARLA DONATILIYOR

Ceyhan Belediyesi'nden yol çalışmaları

Sivrisinekle mücadelede dronla ilaçlama yöntemi

Karalar, Yumurtalık’ta muhtarlarla toplantı yaptı

ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NDEN SINAV DESTEĞİ

BAŞKAN ERDEM, “HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET”

POZİTİF TAKSİ BUGÜNE KADAR 1.312 COVİD-19 HASTASINI TAŞIDI

YENİ ADANA ADLİYE SARAYINA 01 MART’TAN İTİBAREN TAŞINMA BAŞLAYACAK

Çukurova Belediyesi  YDD ile yaşlılar için işbirliği yapacak

Karaisalı'da Zabıtalara Başarı Belgesi Verildi

YÜREĞİR’DE 40 MAHALLEYE 40 KÜTÜPHANE

Karaisalı'nın isimlerde tercihi Ömer ve Asel oldu

Kılıçdaroğlu apartman görevlileri ile görüştü

Zeydan Karalar’ın apartman görevlisi emekçiler için düzenlediği toplantıya, görüntülü telefon bağlantısıyla katılan Kemal Kılıçdaroğlu umut verdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda toplumun güvencesiz kesimlerinden apartman görevlileri ile bir araya geldi. Toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Zeydan Karalar’ın telefonu aracılığıyla canlı ve görüntülü bağlandı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, camianın sorunlarını TBMM’de dile getireceğini ifade etti. Başkan Zeydan Karalar da apartman görevlilerini tek tek dinledi, titizlikle not aldı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU, “KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAYA KARARLIYIM.”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın cep telefonu aracılığıyla apartman görevlilerine seslenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Ankara’dan bütün apartman görevlilerine sevgilerimi, saygılarımı gönderiyorum. Şunu hiçbir arkadaşım unutmasın; ben kimsesizlerin kimsesi olmaya kararlıyım. Sizin sesinizi, sizin sorunlarınızı TBMM’de dile getirmeye kararlıyım. Seviyoruz, sizlere inanıyoruz ve sizlerin sorunlarını çözmeye talibiz. Bunun için çalışacağız. Zeydan Başkanımızla birliktesiniz. İnşallah Adana’ya ilk geldiğimizde hep birlikte olacağız ve beraber oturup dertleşeceğiz. Ben sizin dertlerinizi öğrenmek istiyorum. Sizden yaşadığınız sorunları dinlemek istiyorum. O sorunları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde dile getirmek istiyorum. Ankara’dan hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum. Kendinize iyi bakın” dedi.

KARALAR, “GENEL BAŞKANIMIZ SİZLERİ ÇOK ÖNEMSİYOR.”

Başkan Zeydan Karalar da, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederek, “Bizi onurlandırdınız Sayın Genel Başkanım. Apartman görevlilerimiz bizi kırmadılar, toplantımıza katıldılar. Sayın Genel Başkanımızın bizi kırmayarak toplantıya bağlanması nezaket ve apartman görevlilerini çok önemsediğinin göstergesidir” diye konuştu.
apartman görevlilerini dinleyen Başkan Zeydan Karalar, titizlikle ve bizzat not aldı, belediyeyi ilgilendiren problemlerin çözümü için gerekli girişimlerin yapılacağını aktardı.

(vş)