AKP'li Yarar, ”Eski trafik düzenine geri dönülmelidir”

Seyhan Belediye Meclisi’nde Kadınlar Günü kutlaması

KIRSAL MAHALLELERİMİZ ASKİ İLE İÇME SUYUNA KAVUŞUYOR

YÜREĞİR BELEDİYESİ’NDEN SICAK ÇORBA İKRAMI

Seyhan’da Denetim Komisyonu’ndan evrak kaçırıldı iddiası

AKP’li Tunç,”Seyhan’ın arazileri işgal altında”

YÜREĞİR AŞEVİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK İKRAMI

VALİ ELBAN YÜREĞİR'Lİ MAHALLE MUHTARLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Seyhan’da büfe tartışması 

YÜREĞİR PARKLARLA DONATILIYOR

Ceyhan Belediyesi'nden yol çalışmaları

Sivrisinekle mücadelede dronla ilaçlama yöntemi

Karalar, Yumurtalık’ta muhtarlarla toplantı yaptı

ÇUKUROVA BELEDİYESİ’NDEN SINAV DESTEĞİ

BAŞKAN ERDEM, “HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET”

POZİTİF TAKSİ BUGÜNE KADAR 1.312 COVİD-19 HASTASINI TAŞIDI

YENİ ADANA ADLİYE SARAYINA 01 MART’TAN İTİBAREN TAŞINMA BAŞLAYACAK

Çukurova Belediyesi  YDD ile yaşlılar için işbirliği yapacak

Karaisalı'da Zabıtalara Başarı Belgesi Verildi

YÜREĞİR’DE 40 MAHALLEYE 40 KÜTÜPHANE

Karaisalı'nın isimlerde tercihi Ömer ve Asel oldu

Vali Elban, Karaisalı'yı ziyaret etti

Adana Valisi Süleyman Elban,"Bizler, devletimizin bu hedefini gerçekleştirmesini sağlamakla yükümlüyüz. İnsanımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Bunun için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Adana Valisi Süleyman Elban,"Amacımız vatandaşa en iyi hizmeti ulaştırmaktır" dedi.  
  Sık sık gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerini Karaisalı ilçesine gerçekleştirdiği ziyaretle sürdürdü.İlçeye gerçekleştirdiği ziyarette ilk olarak Karaisalı Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Elban, burada Kaymakam Mehmet Kaya ile Kaymakamlık personeli tarafından karşılandı.
  Kaymakam Kaya’dan ilçenin genel durumu, ilçede gerçekleştirilen kamu hizmetleri ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Vali Elban “Devletimizin öncelikli amacı daima vatandaşımıza en iyi hizmeti ulaştırmaktır. Bizler, devletimizin bu hedefini gerçekleştirmesini sağlamakla yükümlüyüz. İlimizin tüm noktalarındaki vatandaşlarımıza kamu hizmetini ulaştırmak ve insanımıza hizmet etmek bizim de önceliğimiz. İnsanımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Bunun için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.
  İlçe genelinde koronavirüse karşı alınan tedbirlerin sıkı sıkıya uygulanmasının gerekliliğine de değinen Vali Elban,  vatandaşın sağlığını korumak için salgınla mücadele çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürülmesi gerektiğini belirtti.
  Vali Süleyman Elban, Karaisalı ilçe ziyaretini Karaisalı Belediyesine gerçekleştirdiği ziyaretle sürdürdü.
  Ziyareti sırasında Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan tarafından karşılanan Vali Elban, Başkan Aslan’dan ilçe genelinde yapılan çalışmalarla Belediye tarafından ilçede verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.
  Kaymakam Mehmet Kaya, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın Keleş’in de hazır bulunduğu ziyarette aldığı bilgiler doğrultusunda bir değerlendirmede bulunan Vali Elban ilçenin gelişmesine yönelik yapılan her çalışmanın önemine değinerek “Kentimizin herhangi bir noktasında yapılan çalışmalar önce ilçemizin sonra da ilimizin gelişmesine hizmet ediyor. Bu sebeple kentimizin kalkınması adına yapılacak her faaliyette yerel yönetimlerle daima iş birliği içinde çalışmaya hazırız” dedi.
  Vali Süleyman Elban, Karaisalı ilçesindeki temaslarını Karaisalı İlçe Jandarma Komutanlığına gerçekleştirdiği inceleme ziyaretiyle sürdürdü.
  Kaymakam Mehmet Kaya, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın Keleş ile İlçe Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, vatandaşların huzurunun ve güvenliğinin sağlanması için ilçe genelinde gerçekleştirilen asayiş faaliyetleri detaylı bir şekilde değerlendirildi.
  Aldığı bilgilerin ardından bir değerlendirmede bulunan Vali Elban “İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik güçlerimiz tarafından mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca yürütülen çalışmaların hepsi büyük önem arz ediyor.” diyerek tüm jandarma personeline çalışmalarında başarılar diledi.
  Vali Süleyman Elban, Karaisalı İlçe Emniyet Müdürlüğüne inceleme ziyaretinde bulundu.
  İlçe Emniyet Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, ilçenin ve ilçede yaşayan vatandaşların huzuru ve güvenliğini sağlamak amacıyla ilçede gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla ilçenin genel durumu hakkında ilgili yetkililerden bilgiler alan Vali Elban, aldığı bilgiler doğrultusunda İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında genel bir durum değerlendirmesinde bulunarak “Vatandaşımızın huzurunu ve güvenilir bir ortamda yaşamalarını sağlamak bizim için çok önemli. Bu amaca hizmet etmek için görevini büyük bir özveriyle ifa eden tüm emniyet güçlerimize teşekkür ediyorum.”dedi.
  Vali Elban, Karaisalı İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli personele çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

(vş)