Çukurova GİAD'dan Cumhurbaşkanına ziyaret

Kuraklık kritik seviyeyi geçti, 10 il tehlikede

Araç muayenelerinde yeni düzenleme

İMAMOĞLU: “İSTANBUL’A VE TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR İŞ YAPACAĞIZ”

TGF’DEN CÜNEYT ÖZDEMİR’E TEPKİ

“YOKSULLUKLA MÜCADELEDE HİÇBİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ”

KAHVALTI YAPMAK NEDEN ÖNEMLİ ?

LÖSEV’DEN KANSER HASTALARINA KIRMIZI ET

Şanslı sokak köpeği yaşama tutundu

Yurt içinde ikamet eden yaklaşık 17 milyon 300 bin kişi seyahate çıktı

2020 Yılında Öne Çıkan Siyasi Konular ve İsimler

ADANA BAROSU’NDA SAVUNMAYA TAZE KAN

Çocuklar tatilde ödevlere ara vermeli

Büyükşehir karla mücadelede görev başında  

ARILARIN HAYRANLIK UYANDIRAN DÜNYASI

“Sağlık çalışanları pandemide fedakarca mücadele ediyor”

KAPAUM İlk Kurum İçi Protokolünü İletişim Fakültesi ile İmzaladı  

"Yerel yönetimler TMMOB’ye bağlı odalarla iş birliğinin sağlamalı"

Çukurova Üniversitesinde Dekan Devir Teslim Töreni

LÖSEV: “Saç ve Peruk Bağışı Kabul Etmiyoruz!”

Büyükşehir, kira bedeli yüksek araçları satın alıyor ve kurumun malı yapıyor

Gençlik Merkezinde eğitim kayıtları devam ediyor

Adana Gençlik Merkezinde bir kısmı başlayan, bir kısmı da önümüzdeki günlerde başlayacak olan, 45 farklı dalda ücretsiz verilen eğitimlerin kayıtları devam ediyor.

Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Tosun, Adana Gençlik Merkezi’nde gençlerin sportif, kültürel, sanatsal ve sosyal olarak gelişimine katkı sağlayan kurslar hakkında bilgi vererek, “Gençlerimiz, kendilerinin her alanda gelişmeleri için açılan kurslarda hem eğlenip hem de öğrenecekler. Alanlarında uzman eğitmenlerimiz ve gençlik liderlerimiz tarafından verilen değerler eğitimi, kişisel gelişim eğitimleri, sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal eğitimler gençlerimizin hayata daha olumlu, daha özgüvenli atılmalarını sağlayacaktır. Gençlik Merkezlerimizde saydığımız eğitimlerin yanı sıra gençlerimize bakanlığımız müfredatındaki aktivitelerde sunulmaktadır. Yani gençlerimiz hem eğlenip hem öğrenecekler. Şuan devam eden kurslarımızda, beklediğimiz seviyenin üzerinde bir başvuru oranı yakaladık. Ancak biz bununla yetinmeyeceğiz. Daha fazla gencimize ulaşmaya, daha fazla hayata dokunmaya devam edeceğiz. Bunun için bir kez daha gençlerimize sesleniyorum. Bizimle iletişime geçsinler, hayallerindeki eğitimleri almak, bu millete eğitimli bireyler olarak hizmet etmek için Gençlik Merkezlerimize mutlaka uğrasınlar” dedi.
Tosun, kayıtları devam eden eğitimleri ise şu şekilde sıraladı:
“Satranç, zeka oyunları, halk oyunları, grafik animasyon, drama, tiyatro, model uçak, F klavye, robotik kodlama, hızlı okuma ve anlama, Kuran-ı Kerim, temel dini bilgiler, değerler eğitimi, İngilizce dil eğitimi (çocuklara yönelik), Arapça, Osmanlıca, Almanca, işaret dili, sosyal hayatta iletişim, rezervasyon elemanı, ebru, resim, maket, seramik, ahşap boyama, tezhip, yakma resim, hat sanatı, rapido mürekkep sanatı, keman, gitar, bağlama, ney, voleybol, basketbol, okçuluk, karate, kickboks, boks, badminton, Kung-fu, güreş, salon hokeyi, dart, judo, aikido, plates, kağıt rölyef sanatı, geleneksel Türk işletmeciliği” (Öİ)


Haber Kaynak : İhlas Haber Ajansı