Ç.Ü.Tıp Fakültesi 1. Sınıf Öğrencilerine Oryantasyon Eğitimi

ÇOCUKLARDA CANLANDIRMA VE İLERİ YAŞAM KURSU BALCALI’DA YAPILDI

TKYD’NİN İKİNCİ ÇEYREK EĞİTİM PROGRAMI AÇIKLANDI

Ç.Ü.'den Lise öğrencilerine çevre semineri

SEVİM TEKİN ANADOLU LİSESİ'NDEN AVRUPA BİRLİĞİ ERASMUS PROJELERİ ÇALIŞMALARI

Erdem; "Kitaplar, Uygarlığa Yol Gösteren Işıklardır"

Türkiye Barolar Birliği’nde eğitim sertifikaları dağıtıldı

 Tuncel: “Üniversitemizin Bir Karış Toprağı Bile Çok Kıymetli”

Rektör Prof. Dr. Tuncel Minik Öğrencileri Ziyaret Etti

Ç.Ü.'de Jean Monnet Modül Projesinin İlk Çalıştayı

"Salgın bitse de uzaktan eğitim artık kalıcı olacak"

“Çocuklar ‘test çocukları’ olarak yetişiyor”

ÇÜTAM konferansları devam ediyor

Balcı, "Kitap Okuyan Ailelerin Çocukları Daha Başarılı"

REKTÖR PROF. DR. TUNCEL, “AŞI HER İNSANA ULAŞTIRILMALI”

Adana Sevgi Evlerinde Kalan Gençler Rektör Tuncel’i Ziyaret Etti

TEMA Vakfı’nın açık eğitim portalı yayında!

Rektör Prof. Dr. Tuncel YADYO’da İncelemelerde Bulundu

YÜREĞİR'DE 'BAŞARIYI TESPİT VE ARTTIRMA PROJESİ' TAMAMLANDI

Ç.Ü. Eğitim Fakültesi'nde Çarşamba Seminerleri

Güney Rotary Kulübü, Çukurova Üniversiteli Görme Engelli Öğrencilere Akıllı Baston Hediye Etti

Rektör Prof. Dr. Tuncel Minik Öğrencileri Ziyaret Etti

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere gittiği AOSB Teknik Bilimler MYO’da bölgede bulunan İlkokul ve liseleri de ziyaret etti.

Dezavantajlı bölgelerde bulunan okullardaki öğrencilerle bir araya gelerek sohbet eden Rektör Prof. Dr. Tuncel öğrencilerden vatansever, çalışkan, dürüst olmalarıyla doğayı koruma sözü aldı. 

Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel beraberinde ÇÜ Adana Organize Sanayi Bölgesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Özgür Çelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Semender Karabulut ile birlikte Şehit Mustafa Sarı İlkokulu ve Şeyh Şamil Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.  

ÇÜ Öğrencilerinin El Emeği Kalem Kutusu Minik Öğrencilere Hediye Edildi

Sınıfları tek tek gezen ve öğrencilerle sohbet eden Prof. Dr. Tuncel, ÇÜ Adana Organize Sanayi Bölgesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin hazırladığı kalemlik ve kırtasiye takımlarından öğrencilere armağan etti.

 

Kara: “Üniversite ve Okul İşbirliğinin Her Alanda Artması Eğitim Öğretim Kalitemizi Artırmada Bizlere Işık Olacaktır”

Şehit Mustafa Sarı İlkokulu Müdürü Ahmet Kara, dezavantajlı bireylerin yoğun olarak bulunduğu okullarına yaptığı ziyaret ve yakın ilgisinden dolayı Rektör Prof. Dr. Tuncel’e teşekkür etti. Kara, “Üniversite ve okul işbirliğinin her alanda artması eğitim öğretim kalitemizi artırmada bizlere ışık olacaktır. Bu anlamda Rektörümüzün ziyareti, üniversite öncesi eğitim öğretime de gösterdiği önemin bir ispatıdır. Kendisini okulumuzda ağırlamaktan şeref duyduğumuzu belirterek okulum, öğretmenlerim ve öğrencilerim adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

“Minik Ellerimizden Gelenle Kocaman Kalbimizden Sevgimizle Teşekkür Ederiz Ziyaretinize…” 

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Prof. Dr. Tuncel, ÇÜ AOSB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Özgür Çelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Semender Karabulut,  Şehit Mustafa Sarı İlkokulu Müdürü Ahmet Kara ve Şeyh Şamil Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Abuz ile birlikte sınıfları da ziyaret ederek minik öğrencilerle sohbet etti. 

Miniklerin Rektör Prof. Dr. Tuncel’e bir de sürprizleri vardı.  Öğrenciler Prof. Dr. Tuncel’e şiirler ve tekerlemeler okuyarak hediyeler verdi.

Şehit Mustafa Sarı İlkokulu 1-B sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan ve üzerinde “Minik ellerimizden gelenle kocaman kalbimizden sevgimizle teşekkür ederiz ziyaretinize…” yazan Atatürk Posteri hediyesi Rektör Prof. Dr. Tuncel’in duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu. 

Rektör Prof. Dr. Tuncel Minik Öğrencilerden Vatansever, Çalışkan, Dürüst Olmalarıyla Doğayı Koruma Sözü Aldı

Rektör Prof. Dr. Tuncel ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerden vatansever, çalışkan, dürüst olmalarıyla doğayı koruma sözü aldı.

Prof. Dr. Tuncel daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Özgür Çelik, Okul Müdürü Ahmet Kara ile ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 (vş)