Prof. Dr. Tuncel, LGS Şampiyonlarından Giray’ı Kutladı

Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Mezunlarını Uğurladı

2021 YKS Adana Sonuçları açıklandı

Çukurova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunlarını Uğurladı

Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Mezunlarını Uğurladı

Bakan Ziya Selçuk,"Okullar 6 Eylül'de açılacak"

Çukurova Üniversitesinden Sağlık Ordusuna Yeni Neferler Katıldı…

Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 280 Mezununu Uğurladı

ÇÜ Pozantı MYO’ da Mezuniyet Sevinci…

ÇÜ Eğitim Fakültesi 700 Öğretmen Adayını Daha Uğurladı

Bakan Selçuk,"Okullar 6 Eylül'de açılacak" 

Rektör Prof. Dr. Tuncel Baba Ocağında…

Sabancı Üniversitesi Online Lise Yaz Okulu Adanalı öğrencileri ağırladı

ÇÜ Eczacılık Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi

284 Hekim Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden Mezun Oldu

DİLEK SABANCI EĞİTİM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Çukurova Üniversitesi'nde Öğrenci Sempozyumu   

Tapu & Kadastro personeline video konferanslı eğitim

YENİ FAKÜLTELER KURULURKEN BAZI FAKÜLTELER KAPATILDI

Çukurova Üniversitesi Yüksekokul Öğrencileri İçin Oryantasyon Düzenlendi

Sarıçam’a “Tarımda Yalın Üretim” Eğitimi

Rektör Prof. Dr. Tuncel Minik Öğrencileri Ziyaret Etti

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere gittiği AOSB Teknik Bilimler MYO’da bölgede bulunan İlkokul ve liseleri de ziyaret etti.

Dezavantajlı bölgelerde bulunan okullardaki öğrencilerle bir araya gelerek sohbet eden Rektör Prof. Dr. Tuncel öğrencilerden vatansever, çalışkan, dürüst olmalarıyla doğayı koruma sözü aldı. 

Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel beraberinde ÇÜ Adana Organize Sanayi Bölgesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Özgür Çelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Semender Karabulut ile birlikte Şehit Mustafa Sarı İlkokulu ve Şeyh Şamil Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.  

ÇÜ Öğrencilerinin El Emeği Kalem Kutusu Minik Öğrencilere Hediye Edildi

Sınıfları tek tek gezen ve öğrencilerle sohbet eden Prof. Dr. Tuncel, ÇÜ Adana Organize Sanayi Bölgesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin hazırladığı kalemlik ve kırtasiye takımlarından öğrencilere armağan etti.

 

Kara: “Üniversite ve Okul İşbirliğinin Her Alanda Artması Eğitim Öğretim Kalitemizi Artırmada Bizlere Işık Olacaktır”

Şehit Mustafa Sarı İlkokulu Müdürü Ahmet Kara, dezavantajlı bireylerin yoğun olarak bulunduğu okullarına yaptığı ziyaret ve yakın ilgisinden dolayı Rektör Prof. Dr. Tuncel’e teşekkür etti. Kara, “Üniversite ve okul işbirliğinin her alanda artması eğitim öğretim kalitemizi artırmada bizlere ışık olacaktır. Bu anlamda Rektörümüzün ziyareti, üniversite öncesi eğitim öğretime de gösterdiği önemin bir ispatıdır. Kendisini okulumuzda ağırlamaktan şeref duyduğumuzu belirterek okulum, öğretmenlerim ve öğrencilerim adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

“Minik Ellerimizden Gelenle Kocaman Kalbimizden Sevgimizle Teşekkür Ederiz Ziyaretinize…” 

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Prof. Dr. Tuncel, ÇÜ AOSB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Özgür Çelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Semender Karabulut,  Şehit Mustafa Sarı İlkokulu Müdürü Ahmet Kara ve Şeyh Şamil Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Abuz ile birlikte sınıfları da ziyaret ederek minik öğrencilerle sohbet etti. 

Miniklerin Rektör Prof. Dr. Tuncel’e bir de sürprizleri vardı.  Öğrenciler Prof. Dr. Tuncel’e şiirler ve tekerlemeler okuyarak hediyeler verdi.

Şehit Mustafa Sarı İlkokulu 1-B sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan ve üzerinde “Minik ellerimizden gelenle kocaman kalbimizden sevgimizle teşekkür ederiz ziyaretinize…” yazan Atatürk Posteri hediyesi Rektör Prof. Dr. Tuncel’in duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu. 

Rektör Prof. Dr. Tuncel Minik Öğrencilerden Vatansever, Çalışkan, Dürüst Olmalarıyla Doğayı Koruma Sözü Aldı

Rektör Prof. Dr. Tuncel ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerden vatansever, çalışkan, dürüst olmalarıyla doğayı koruma sözü aldı.

Prof. Dr. Tuncel daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Özgür Çelik, Okul Müdürü Ahmet Kara ile ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 (vş)