SİNANPAŞA’YA KENTSEL DÖNÜŞÜM

“Basın kuruluşları; demokratik toplumların güvencesi ve itici gücüdür”

SEYHAN'DA FARKINDALIK YARATAN PROJE

"Çukurova GİAD çalıştıkça Adana’nın kazanacağını düşünüyorum"

Plastiksiz Doğu Akdeniz Platformu'ndan bildiri

Büyükşehir Meclisi 22 maddeyi daha görüştü

ÇGC, 46. yılını buruk kutluyor

Kocaispir ÇGC’ yi ziyaret etti

Adana’nın yolları yenileniyor

Ç.Ü. Anaokulu Öğrencileri Fidanları Toprakla Buluşturdu

SEYHAN’DA "MOBİL AŞEVİ" HİZMETE GİRDİ

Adana Büyükşehir Meclisi çalışmalarına devam etti

Çukurova Belediyesi kaçak yapıya göz açtırmıyor

Büyükşehire Denetim Komisyonu’ndan eleştiri ve öneriler

Çetin, “Kan bağışı hayat kurtarır”

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN SARIÇAM KÜRKÇÜLER SPOR’A MORAL ZİYARETİ

İlyas Ayan Parkı açıldı

Cumhur ittifakı'ndan Zeydan Karalar'a çağrı: “Yönetemiyorsunuz, bırakın!”

Seyhan’da 2020 yılı faaliyet raporu kabul edildi

ZİYACAN DEDEOĞLU KABRİ BAŞINDA ANILDI

SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI AKAY GÖREVDEKİ İKİ YILINI DEĞERLENDİRDİ

VALİ ELBAN YÜREĞİR'Lİ MAHALLE MUHTARLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Muhtarlarla sohbet eden ve onların mahalleleri hakkında kendisine ilettikleri hususları dinleyen Vali Elban,  mahallelerle ilgili dile getirilen talep ve beklentilerin çözümlenmesi için gereken çalışmaların yapılacağını söyledi

Vali Süleyman Elban, Yüreğir ilçesine bağlı mahalle muhtarları ile makamında görüştü. 

Yüreğir Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yeşilbağlar Mahalle Muhtarı Nurettin Ahmet Kırtay’ın yanı sıra; 19 Mayıs Mahalle Muhtarı Kenan Oslun, Sarıçam Mahalle Muhtarı Servet Erkek, Güneşli Mahalle Muhtarı Murat Küçükaltun, Yamaçlı Mahalle Muhtarı Neşet Manap ile Bahçelievler Mahalle Muhtarı Mehmet Özden’in katıldığı ziyarette muhtarlarla sohbet eden ve muhtarların mahalleleri hakkında kendisine ilettikleri hususları dinleyen Vali Elban,  mahallelerle ilgili dile getirilen talep ve beklentilerin çözümlenmesi için gereken çalışmaların yapılacağını dile getirdi.
Muhtarlarla sık sık iletişim halinde olmaya her zaman özen gösterdiğini ve muhtarların ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Vali Elban, “Koronavirüs salgınının gölgesinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zor günler geçirdik. Yapılan son değerlendirmelere göre ilimiz orta riskli grup içerisinde yer alıyor. Bugün itibariyle ilimiz genelinde kontrollü normalleşme kapsamında aldığımız kararlara tüm vatandaşlarımızın titizlikle uyacağından eminim. İlimizde elde ettiğimiz kazanımlarımızı kaybetmememiz için sizlerin desteğiniz çok önemli. Lütfen rehavete kapılmayalım, belirlenen kurallara ve kısıtlamalara eksiksiz uyalım ve tüm vatandaşlarımızı da bu konuda bilinçlendirelim. İlk günden itibaren titizlikle uyguladığımız maske, fiziki mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda tüm vatandaşlarımızı sık sık uyaralım. Unutmayalım ki bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız.”dedi.
Ziyaret, muhtarların kabulü ve ilgisinden dolayı Vali Elban’a teşekkür etmelerinin ardından değerlendirmelerde bulunulmasıyla sürdü.

(VŞ)