BAŞKAN ULUDAĞ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

“DEVLET TERÖRÜNÜ VE VAHŞETİ DURDURUN!”

SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI AKAY SAĞLIK, BARIŞ, REFAH VE MUTLULUK DİLEDİ

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI KOCAİSPİR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası Etkinlikleri Programı

AOSB İLE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

"TEŞEKKÜRLER MAVİ ŞİMŞEK"

"Bilimsel Eczacılığın 182. yılını buruk kutluyoruz”

“26 YILLIK HASRET SONA ERDİ”

"Hasret bitti, şampiyonluk geldi"

SEYHAN BELEDİYESİ SEYHANLININ HİZMETİNDE

Yüreğir’de Sokak Sokak Bayram Temizliği

Büyükşehir’den anne mezarlarına çiçek dikim ve bakımı

Adana, gastronomi için tek vücut oldu

ADANA UNESCO GASTRONOMİ ŞEHRİ ADAYLIK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

“Sorunları elbirliğiyle çözüyoruz.”

Adana'da Nisan ayında 305 sürücünün ehliyetine el konuldu

YÜREĞİR’DE 12 MAHALLEDE PAZAR KURULACAK

TEMA Vakfı Seyhan’da faaliyetlerine başladı

Büyükşehirden sosyal yardım çalışması

SAMET AYBABA’DAN KOCAİSPİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kocaispir ÇGC’ yi ziyaret etti

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyarette Yüreğir Belediyesi’nin çalışmaları ve yerel basının sorunları ele alındı

Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir; Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’ne gelerek Başkan Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette güncel konular değerlendirilirken, Başkan Mehmet Fatih Kocaispir Yüreğir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kocaispir; ‘Bizim derdimiz insan’ sloganıyla yola çıktıklarını, geride kalan hizmet döneminde ‘Belediyeniz yanınızda’ uygulamasını hayata geçirdiklerini belirterek, Yüreğir halkına en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Gelişmekte olan Yüreğir’i cazibe merkezi haline getirme çabasında olduklarını söyleyen Kocaispir; yerel yönetim olarak sürdürdükleri projeler hakkında da bilgi verdi. İlçenin sosyal, kültürel, sportif ve ekonomik gelişmesine katkı koymak istediklerini söyleyen Kocaispir; ilçede eksikliği hissedilen projeleri en kısa zamanda hayata geçireceklerini, Belediye Meclis üyeleriyle uyum içerisinde çalıştıklarını, temel amaçlarının hizmet olduğunu söyledi.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir; pandemi nedeniyle toplumun tüm kesimlerinin bazı sıkıntıları olduğuna dikkat çekerek, Anadolu basınının kepenk kapatma noktasına gerilediğini ifade etti.

Başkan Esendemir; halkla yöneticiler arasında köprü görevi gören, vatandaşın taleplerinin yöneticilere ulaşmasına katkı sağlayan basın yayın organlarının yerel yönetimler tarafından desteklenmesinin önemine dikkat çekti.

Ziyarete; ÇGC Başkan Vekili Mustafa Özke, Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy, Genel Sekreter Sefa Saygıdeğer, Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri, Mali Sekreter Murat Yonat, Mali Sekreter Yardımcısı Hüseyin Arat, Yönetim Kurulu Üyeleri Vahap Ünkat, Mustafa Akköse ve Mutlu Mete de katıldı.(CO)