"TEŞEKKÜRLER MAVİ ŞİMŞEK"

"Bilimsel Eczacılığın 182. yılını buruk kutluyoruz”

“26 YILLIK HASRET SONA ERDİ”

"Hasret bitti, şampiyonluk geldi"

SEYHAN BELEDİYESİ SEYHANLININ HİZMETİNDE

Yüreğir’de Sokak Sokak Bayram Temizliği

Büyükşehir’den anne mezarlarına çiçek dikim ve bakımı

Adana, gastronomi için tek vücut oldu

ADANA UNESCO GASTRONOMİ ŞEHRİ ADAYLIK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

“Sorunları elbirliğiyle çözüyoruz.”

Adana'da Nisan ayında 305 sürücünün ehliyetine el konuldu

YÜREĞİR’DE 12 MAHALLEDE PAZAR KURULACAK

TEMA Vakfı Seyhan’da faaliyetlerine başladı

Büyükşehirden sosyal yardım çalışması

SAMET AYBABA’DAN KOCAİSPİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

CHP’li Şevkin Adanalı SMA hastası Eliz bebeğe destek istedi 

Girne Köprüsü genişletildi, 5 şeritli yol 10 şeride çıkarıldı

YÜREĞİR’DE EVDE BAKIM VE SAĞLIK HİZMETİ SÜRÜYOR

Esendemir, “EGM genelgesi Basın özgürlüğüne aykırıdır”  

"Prim desteği soğana da verilmeli"

Çukurova’da Adana takımları renkleriyle kitaplıkta buluştu

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN SARIÇAM KÜRKÇÜLER SPOR’A MORAL ZİYARETİ

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Bal Liginde şampiyonluk parolasıyla mücadele eden Sarıçam Kürkçüler Spor’a moral ziyareti gerçekleştirdi.

Son pandemi tedbirleri kapsamında liglerin Mayıs ayı sonuna ertelenmesinin ardından sezon başı kampına ara verecek olan Kürkçüler Spor’a, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ moral ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette teknik heyet ve futbolcularla bir süre sohbet eden Başkan Uludağ, teknik direktör Mehmet Uskaleliler’den takımın durumu hakkında bilgi aldı.
Kulüp Başkanı Metin Eker’le durum değerlendirmesi yapan Başkan Uludağ, Bal Liginde mücadele eden Sarıçam Kürkçüler Spor’un her zaman yanında olacaklarını belirtti. Sarıçam Kürkçüler Sporu, teknik heyet ve futbolcularıyla tam bir uyum içerisinde, moral ve motivasyon açısından çok iyi durumda gördüğünü belirten Başkan Uludağ; Sarıçam Kürkçüler Spor’dan bu sezon şampiyonluk beklediklerini belirtti.
ULUDAĞ “SARIÇAM KÜRKÇÜLER SPOR’U 3. LİGDE GÖRMEK İSTİYORUZ”
Sarıçam Kürkçüler Spor’u 3. Ligde görmek istediklerini belirten Başkan Uludağ sözlerine şöyle devam etti; “Hepinizin bildiği gibi pandemi nedeniyle liglere ara verildi. TFF’nin yaptığı açıklamaya göre Mayıs ayının son haftasında lig yeniden başlıyor. Sarıçam Kürkçüler Spor, bu grubunun iddialı takımlarından biri. Moral ve motivasyon açısından şu an takımı çok iyi gördüm. Bizler de Sarıçam Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi İlçemizin temsilcisi olan Sarıçam Kürkçüler Spor Kulübü camiasının yanındayız. İnanıyorum ki Sarıçam Kürkçüler Spor, sezonu şampiyonlukla tamamlayarak, ilçemizi 3. Lig’de temsil edecek ilk kulübümüz olacaktır.” diye konuştu.
Kampta bulunan takımı bir an olsun yalnız bırakmayan Kulüp Başkanı Metin Eker de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirdi. Ayrıca; teknik heyet ve futbolcular da Başkan Uludağ’a kendilerine verdiği maddi-manevi sportif desteklerden doları teşekkür ederek, Başkan Uludağ’ı “Seneye 3. Ligde Görüşürüz” sloganıyla kamptan uğurladılar.

(vş)