BAŞKAN ULUDAĞ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

“DEVLET TERÖRÜNÜ VE VAHŞETİ DURDURUN!”

SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI AKAY SAĞLIK, BARIŞ, REFAH VE MUTLULUK DİLEDİ

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI KOCAİSPİR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası Etkinlikleri Programı

AOSB İLE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

"TEŞEKKÜRLER MAVİ ŞİMŞEK"

"Bilimsel Eczacılığın 182. yılını buruk kutluyoruz”

“26 YILLIK HASRET SONA ERDİ”

"Hasret bitti, şampiyonluk geldi"

SEYHAN BELEDİYESİ SEYHANLININ HİZMETİNDE

Yüreğir’de Sokak Sokak Bayram Temizliği

Büyükşehir’den anne mezarlarına çiçek dikim ve bakımı

Adana, gastronomi için tek vücut oldu

ADANA UNESCO GASTRONOMİ ŞEHRİ ADAYLIK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

“Sorunları elbirliğiyle çözüyoruz.”

Adana'da Nisan ayında 305 sürücünün ehliyetine el konuldu

YÜREĞİR’DE 12 MAHALLEDE PAZAR KURULACAK

TEMA Vakfı Seyhan’da faaliyetlerine başladı

Büyükşehirden sosyal yardım çalışması

SAMET AYBABA’DAN KOCAİSPİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

"Çukurova GİAD çalıştıkça Adana’nın kazanacağını düşünüyorum"

Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD) 14’üncü Dönem Yönetim Kurulu üyeleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ımakamında ziyaret ettiler

Çukurova GİAD heyetinde Başkan Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcısı Hakan Burç, Genel Sekreter Fikri Oğuzhan Ertem, Sayman Ceyhun Baskın, Yönetim Kurulu Üyeleri Sedef Madenci Bakırcıoğlu, Ömer Ertuğrul, Serhat Aydoğan ve Gökalp Sofuoğlu yer aldılar. Yeni dönemde yine Adana için çalışmayı sürdüreceklerini kaydeden Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yapımını sürdürdükleri yeni hizmet binasını bu yıl içinde tamamlamayı hedeflediklerini açıkladı. Bu projeyi son derece önemsediklerini vurgulayan Sakarya, “Bu bina Adana’ya hizmet binası olacak. Gençlere yönelik düzenlediğimiz, 3’üncüsünü 2019’da yaptığımız Çukurova GİAD Akademi’yi yeni hizmet binamızda sürdürerek, gençlerimizi geleceğe hazırlayacağız. ‘Dünya Kenti Adana’ hedefiyle yeni projelerimizide yeni hizmet binamızda geçireceğiz” dedi. Sakarya, Çukurova GİAD’ın proje ve programlarına verdiği destek nedeniyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

Çukurova GİAD’aAdana’ya hizmet noktasında gerçekleştirdikleri projeler nedeniyle ayrı bir önem verdiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalarda, Sakarya başkanlığındaki Çukurova GİAD’ın yeni dönemde de Adana için çalışacağına inandığını kaydetti. Karalar, “Geçmişte ‘Çukurova GİAD Adana için önemli bir değer’ demiştim. Geçmişte yaptığınız programlara, projelere bakan herkesin bu sözüme katılacağından eminim. Yeni dönemde geçmişteki başarılı çalışmaların kat kat artarak devam edeceğini, Çukurova GİAD çalıştıkça Adana’nın kazanacağını düşünüyor, yeni dönemde başarılar diliyorum” dedi.(CO)