YÜREĞİR'DE ANTRENÖRLERE PANDEMİ DESTEĞİ

TEMA Vakfı : “Kömürsüz bir gelecek mümkün”

Deprem zararını azaltmanın yolu bilinçlenme ve yapı güvenliği

"Nadir hastalıklardan ülkemizde 5,5-7 milyon kişi etkileniyor"

"Öfkemizi doğru kontrol edersek sorunları kolay aşarız"

‘GELECEK KUŞAKLAR SOSYAL MEDYA KULLANIMI KONUSUNDA EĞİTİLMELİ’

Dr. Öğretim Üyesi Noori’nin Doktora Tezi ECCOMAS’ta Finalist

Radyo yayıncılarından Başkan Akay'a ziyaret

KIZILAY'DAN EĞİTİME HİJYEN DESTEĞİ

İkinci el otoya talep ekspertizlerin işini arttırdı

GİŞKAD'ın yarışmasında hasat zamanı

ÇYDD MENTORLUK PROJESİNDE KARİYER GÜNLERİ

Adana spor camiası yasta

KAMU ALACAKLARINA YAPILANDIRMADAN YARARLANIP ÖDEME YAPACAKLARA SOKAĞA ÇIKMA İZNİ

Egeli firmalar sürdürülebilir inovasyon için yarışıyor

Ç.Ü.'de Çevrimiçi Sesli Betimleme Atölyesi

“Gazeteciliğe duyulan ihtiyaç ortadan kalkmış değil”

KKTC Antalya Başkonsolosluğu'nun misafirleri Irak Türkleri

EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETİ YÜREĞİR BELEDİYESİ’NDEN

Hareketsizlikten Sonra Spora Başlarken Dikkat!

Adana Barosu'nda ruhsat heyecanı

“Sağlık çalışanları pandemide fedakarca mücadele ediyor”

Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Dr. Özgür Kara, koronavirüs salgınıyla en ön cephede savaşan sağlık çalışanlarının, Kovid-19 hastalarını iyileştirmek için canları pahasına fedakarca mücadele ettiğini söyledi.

Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Dr. Özgür Kara ve yönetim kurulu üyeleri Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen ziyarette, Federasyon Başkanı Dr. Özgür Kara, Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu’nun yapısı, yürütülen çalışmalar, projeleri ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Dr. Özgür Kara, Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu olarak Balkan Türklerinin sesi olmaya gayret gösterdiklerine, sorunlarına çözüm üretmek için çeşitli çalışmalar yaptıklarına dikkat çekti.

Pandemi dönemine ilişkin konuların da ele alındığı ziyarette Dr. Özgür Kara, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele eden kahraman sağlık çalışanlarının  gece gündüz demeden hastaları sağlıklarına kavuşturmak için büyük bir çaba sarf ettiklerini dile getirdi.

Pandemi döneminde iş yükü ve sorumlulukları artan sağlık çalışanlarının, karşı karşıya kaldıkları risklere rağmen büyük bir fedakarlık ve özverili çalışma örneği sergilediklerine işaret eden Dr. Özgür Kara, Dr. Halil Nacar’ın şahsında virüse karşı verilen mücadelede büyük başarı gösteren tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar da insan sağlığının her şeyden önce geldiğine dikkati çekti. Salgının küresel, mücadelenin ulusal olduğuna işaret eden Dr. Nacar, sağlık çalışanlarının verdiği mücadelenin başarıya ulaşabilmesi için, maske, mesafe ve hijyen başta olmak üzere alınan tedbirlere hassasiyetle uyulmasını istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Dr. Nacar, federasyonun sosyal projelerine her zaman destek olacağını da sözlerine ekledi.(CO)