AYM: “İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ İDDİASI TEMELLENDİRİLEMEZ İSE KABUL EDİLMEYECEK”

KILIÇDAROĞLU, ŞİDDET MAĞDURU RUKİYE AY’I KABUL ETTİ

MECLİS’E GELEN FEZLEKELER KONUSU TARTIŞILIYOR

ERDOĞAN,“ATLAS SİNEMAMIZ AYNI ZAMANDA YAŞAYAN BİR MÜZE OLACAK”

CHP'Lİ GÜRER, "TİGEM’DE NELER OLUYOR?"

AKP'li Ala, "Türkiye Avrupa'nın güvenliğine katkıda bulunmaya devam ediyor"

ÖZTRAK: CHP BALKAN MASASI’NI ANLATTI

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ'TAN ERDOĞAN'A ELEŞTİRİ

SALICI: “CHP GELECEĞİN İKTİDARINI KONUŞUYOR”

İYİ Parti Adana teşkilatından ilçelere ziyaret

AĞBABA: “ONLAR BİR CAN, MOTORSİKLET DEĞİL”

ERDOĞAN,"DEĞİŞİM RÜZGARI ESTİRDİK"

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN’DAN ERDOĞAN’A YANIT

"Cezaevlerinin yanı sıra gözaltı merkezleri ve karakollar da incelensin"

Sarıeroğlu,"AK Parti demek Türkiye demektir"

“Esnafın, çiftçinin suni söylemler ve şişirme haberlere karnı tok”

ÖZKOÇ: “TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MASAYA OTURAN ERDOĞAN'DIR”

“LEBALEB’LE ÖVÜNMEK HANGİ VİCDANA SIĞAR?”

Fezlekeler Meclis'te

ERDOĞAN,"CHP SÜZME FAŞİST PARTİDİR"

Gürer, "İhracatta Rusya’nın insafa gelmesini bekliyoruz"

"Ne zaman geleceği belli olmayan aşılarla ilgili vatandaşlarımıza doğru bilgi verin"

​​​​​​​İYİ Parti  Adana Milletveki Metanet Çulhaoğlu ;Ak Parti hükümet yetkilileri tarafından halen ne zaman geleceği belli olmayan aşıların planlamalarını yaptık diye halkımızı oyalamadan bilgilendirme yapmalarını istedi

İYİ Parti  Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu ne zaman geleceği belli olmayan aşılarla ilgili vatandaşlarımıza doğru bilgi verin dedi.

Ülke Ekonomisi ve Esnaflarımız için büyük önem arz eden turizm gelirlerindeki kaygılar giderilmelidir.

Geçen hafta 2021 turizm hedeflerini açıklayan Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 30 milyonun üzerinde turist ve 23,5 milyar dolar gelir beklediğini söyledi.

 Corona Virüs Pandemi ortamında tek silahımız güvenilir, koruyucu, etkin bir aşıdır ve bu inkar edilemez bir gerçektir. Ama 11 Aralık 2020 tarihinde gelmesi gereken aşının henüz 3 milyon dozu ülkemize gelmiştir ve sağlık çalışanlarımıza yapılmaktadır.1 milyon 100 bin üzerinde sağlık çalışanımıza 2 doz yapılacağı düşünüldüğünde 2milyon 200 bin doz dışında geriye kalan 800 bin doz aşı öncelik sırasına göre uygulanacağı açıklanmıştır.

Geriye kalan 80 milyon vatandaşımız ise;Ak Parti hükümet yetkilileri tarafından halen ne zaman geleceği belli olmayan aşıların planlamalarını yaptık diye halkımızı oyalamadan doğru bilgilendirme yapmalarını beklemekteler. Aşıların parası yatırılsa idi bu güne kadar aşı tedariki sağlanmış ve milletimizin önemli bir bölümü bu güne kadar aşılanmış olmaz mıydı? Sorusunu yöneltiyorlar.

Burada dikkat edilmesi gereken esas önemli soru şu; Ülke olarak Çin aşısı ile yeterli etkinliği ve koruyuculuğu sağlayamazsak Avrupalı turist bize gelir mi?

Avrupa Birliği ülkeleri henüz Çin aşısını seyahat için kabul etmemiş durumda.Çinli şirket SinoVac’ın geliştirdiği aşının etkinlik oranını Endonezya yüzde 65,3, Brezilya yüzde 50,4, Türkiye’de etkinlik oranı ise yüzde 91,25 açıklandı. Bu rakamların arasında da büyük farklılık göstermesini Avrupalı nasıl karşılayacak.

Avrupalı tüm kıtasında biontechpfizer covid-19 aşısı olmuşken, Çin aşısını tercih eden ülkelere seyahat edecekler mi?Avrupalı için veri güvenliği gerçekten çok önemlidir. Bizdeki aşı verileri inşallah ülkemize büyük bir maliyet kaybı oluşturmaz ve turizm gelirlerimiz bunları düşünmeyenler yüzünden çok azalmaz.

İyi Parti iktidarında getireceğimiz iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş demokratik parlamenter sistem sayesinde milletimizin bütün bu kaygılarını gidereceğiz. Milletimizi hak ettikleri şekilde adil bir şekilde yönetecek, en iyiyi, en kaliteliyi halkımızın emrine sunacağız.(CO)