“Hayvan Hakları” yasa teklifi ne zaman kanunlaşacaktır?"

"İŞSİZLİK GENÇLERİN BELİNİ BÜKÜYOR"  

CHP'Lİ AKIN: "YEŞİL MUTABAKAT TERCİH DEĞİL, ZORUNLULUK"

AĞBABA, 1 MAYIS’A GİDERKEN EMEKÇİLER İÇİN 15 MADDELİK TALEBİ AÇIKLADI

CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK: “ŞAHSIM HÜKÜMETİ KASAYI BOŞALTTI”

Gürer, "24 firmaya maskede fahiş fiyat cezası "

"ÇİFTE STANDART NEDEN?"

"Üretici ve tarım desteklense vatandaş ucuza tüketir"

128 Milyar Dolar Tartışmasının Dünü Bugünü 

"Demirtaş’ın Umudu Demokrasi İttifakı’nda" 

CHP'Lİ AÇIKEL: "DOKTORALILAR BİLE İŞ-KUR KAPISINDA, ERDOĞAN HANGİ KALİFİYEDEN BAHSEDİYOR?"

ÇULHAOĞLU, “DEVLETİ YÖNETMEYİ BİLMİYORSUNUZ”

Ayhan Barut, Avrupa'nın çöpüne karşı iktidarı göreve çağırdı

CHP’DEN GENÇ İŞSİZLİĞİ TEPKİSİ: “SUÇLU YİNE GENÇLER OLDU”

CHP'Lİ AHMET AKIN: ‘ENGELLEMELERE KARŞIN GERÇEKLERİ ANLATACAĞIZ’

TKP'li Okuyan: "Tüm dünyada halk sağlığı şirketlerin elinde "

GÜRER, "ÇİFTÇİ BORÇLARI, FAİZ SİLİNMEK YERİNE ARTIRILDI"

ORHAN SÜMER, ”LİBYA’YA HİBE AŞI VAR ÖĞRETMENLERE AŞI YOK”

GÜRER, ZARAR GÖREN ÇİFTÇİ İÇİN DESTEK İSTEDİ

CHP KADIN KOLLARI MOR ADIMLAR YÜRÜYÜŞÜNÜN ANKARA AYAĞINI TAMAMLADI

AKP'li Çelik'ten Dendias'a tepki

İYİ Parti Adana teşkilatından ilçelere ziyaret

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk BOYVADAOĞLU , İl Sekreteri, Mehmet Hüseyin BAŞAĞALAR, Mali İşler Başkanı  Güray MENZİ ve İl Teşkilat Başkanı Duran Hakan ŞAŞMAZ  ile Tufanbeyli ,Saimbeyli, Feke ve Kozan ilçelerini dolaştı.

BOYVADAOĞLU ve yönetimini ,Tufanbeyli  İlçe Başkanı Kara KALALI , Saimbeyli İlçe başkanı Hüdaverdi AKÇAL, Feke İlçe Başkanı Burhan Sezgin, Kozan İlçe başkanı Veysel Sırkıntı, İlçe yönetim kurul üyeleri ve partililer karşıladı.

İlçe yönetimlerinin hazır bulunduğu ziyaretlerde , İl Başkanı Boyvadaoğlu Yönetici ve partililere hitap etti.

Tufanbeyli İlçe Başkanlığında  İmamoğlu Belediye Meclis üyesi   Veli Gök’ün katkılarıyla onlarca üye  kayıdı yapıldı  toplam 100 e yakın  yeni üye, İYİ  parti saflarına katıldı.

Tüm üyelerin birlik ve beraberlik içinde İyi Partinin iktidar mücadelesine odaklanmaları gerektiğini vurgulayan Boyvadaoğlu, İlçe Başkanlarının ve yönetimlerinin yaptıkları çalışmalarının yerinde  incelediği toplantı sonrasının ardından, partililerin görüşlerini dinleyip, sorularını cevapladı.

Toplantılar sonrası değerlendirmede bulunan, Başkan BOYVADAOĞLU, Halkın sorunlarını dinlemek için yine yollardayız . 1. Gün ziyaretimizi Tufanbeyli  ve Saimbeyli  İlçe Başkanlıklarımızı  ziyaret ederek noktaladık. Geceyi  Tufanbeyli’de geçirerek gün sonu değerlendirmesini İl Sekreterimiz Mehmet Hüseyin BAŞAĞALAR, Mali İşler Başkanımız Güray MENZİ ve İl Teşkilat Başkanımız Duran Hakan ŞAŞMAZ ile birlikte, yaptık.Konuşmalarımızda  yaptığımız  ziyaretlerde, Ana konuların başında gelen İl Başkanlığımız ve İlçe Başkanlıklarımızın kurumsal kimlik kazanması yolunda atılması gereken adımlar ve izlenmesi gereken yolları konuştuk.

2. gün sabahı Feke ve Kozan ilçe ziyaretlerini gerçekleştirdik. Bundan sonraki günlerde   ilçe ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Tüm İyi parti teşkilatlarının sürekli halkın içinde olması gerekmektedir. Sayın Genel başkanımız Meral Akşener yaptığı  konuşmalarında  her  an seçim olacakmış gibi çalışılması gerektiğini ifade ederken, Adana’mıza ayrı bir önem verdiğini söylemektedir. Genel başkanımızın bu güvenini boşa çıkarmamak adına tüm ilçe teşkilatlarımıza görev düşmektedir. 

Ziyaret için gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızla yaptığımız konuşmalarda aynı sorunlarla karşılaşıyoruz. İnsanlarımız borç batağında, çiftçilerimiz emeğinin karşılığını alamıyor, esnaflar kepenk kapatıyor, emekliler geçinemiyor.

2 Günlük İlçe Ziyaretlerimizin sonunda bizlere yoğun ilgi ve teveccüh gösteren Tufanbeyli , Saimbeyli , Feke ve Kozan halkı ülkeyi yönetme süresinin artık İyi Partiye geldiğini söylemektedir.

Yaptıkları çalışmalarından ve misafirperverliklerinden dolayı ziyaret ettiğimiz Tüm ilçe başkanlarıma ve ilçe Teşkilatlarına teşekkür ediyorum diyerek konuşmasına son verdi.(CO)