AYM: “İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ İDDİASI TEMELLENDİRİLEMEZ İSE KABUL EDİLMEYECEK”

KILIÇDAROĞLU, ŞİDDET MAĞDURU RUKİYE AY’I KABUL ETTİ

MECLİS’E GELEN FEZLEKELER KONUSU TARTIŞILIYOR

ERDOĞAN,“ATLAS SİNEMAMIZ AYNI ZAMANDA YAŞAYAN BİR MÜZE OLACAK”

CHP'Lİ GÜRER, "TİGEM’DE NELER OLUYOR?"

AKP'li Ala, "Türkiye Avrupa'nın güvenliğine katkıda bulunmaya devam ediyor"

ÖZTRAK: CHP BALKAN MASASI’NI ANLATTI

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ'TAN ERDOĞAN'A ELEŞTİRİ

SALICI: “CHP GELECEĞİN İKTİDARINI KONUŞUYOR”

İYİ Parti Adana teşkilatından ilçelere ziyaret

AĞBABA: “ONLAR BİR CAN, MOTORSİKLET DEĞİL”

ERDOĞAN,"DEĞİŞİM RÜZGARI ESTİRDİK"

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN’DAN ERDOĞAN’A YANIT

"Cezaevlerinin yanı sıra gözaltı merkezleri ve karakollar da incelensin"

Sarıeroğlu,"AK Parti demek Türkiye demektir"

“Esnafın, çiftçinin suni söylemler ve şişirme haberlere karnı tok”

ÖZKOÇ: “TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MASAYA OTURAN ERDOĞAN'DIR”

“LEBALEB’LE ÖVÜNMEK HANGİ VİCDANA SIĞAR?”

Fezlekeler Meclis'te

ERDOĞAN,"CHP SÜZME FAŞİST PARTİDİR"

Gürer, "İhracatta Rusya’nın insafa gelmesini bekliyoruz"

AKP'Lİ ŞAHİN," BİRÇOK SESSİZ DEVRİM GERÇEKLEŞTİRDİK"

AKP Genel Sekreteri Şahin,"Tarımda, sanayide, teknolojide, ekonomide, demokraside, insan haklarında, ulaşımda ve daha birçok alanda ülkemizi teslim aldığımız noktadan çok daha ilerilere taşıdığımızı görüyoruz" dedi.

Elazığ 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşan Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Elazığ'ın partilerinin bu kutlu yürüyüşünde hiçbir zaman yalnız bırakmadığını, geride bıraktıkları tüm seçimlerde her zaman AK Parti'nin en büyük destekçisi olduğunu söyledi.
Mesele memleket olunca taşın altına elini değil yüreğini koyan ak kadınlar ve gençler, davasına, milletine, ülkeye sadakatle bağlı ak kadrolar gördüğünü ifade eden Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Geride bıraktığımız 18 yıllık iktidar döneminde hangi alana bakarsak bakalım birçok alanda sessiz devrimler gerçekleştirdiğimizi fersah fersah mesafeler katettiğimizi görüyoruz. Tarımda, sanayide, teknolojide, ekonomide, demokraside, insan haklarında, ulaşımda ve daha birçok alanda ülkemizi teslim aldığımız noktadan çok daha ilerilere taşıdığımızı görüyoruz. Ülkemizi büyütmek, geliştirmek, kalkındırmak, ekmeğimizi daha da büyütmek ve rahatça paylaşmak için çalışırken birilerinin ayağımıza prangalar vurmaya çalıştıklarına şahit olduk. İşte bir taraftan hizmet üretmeye çalışırken bir taraftan da statükoyu ortadan kaldırmaya ayağımıza vurulmak istenen prangaları ortadan kaldırmayı ve her alanda büyük dönüşümlere, reformlara imza atmanın derdinde ve gayreti içerisinde olduk. Türkiye bugün sahada güçlü ve masada sözü dinlenen bir ülkeyse işte bu geride bıraktığımız 19 yılda siz değerli dava arkadaşlarımızın imza atmış olduğu fedakarca ve cefakarca çalışmalar sayesinde olmuştur."
Bugün dünyanın bir dönüşüm ve değişimin arifesinde olduğunu anlatan Şahin, "2. Dünya Savaşıyla birlikte kurulan sistemin artık imdat alarmları verdiğini görüyoruz. Dünya bu yeni dönüşüm ve değişimin arifesindeyken biz de çok daha fazla çalışmanın gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı hızlandırarak, bu değişim ve dönüşüme hazırlıklı olmalıyız. Zamanın ruhuna uygun adımlar atmalıyız." ifadelerini kullandı.

(vş)