Adana Büyükşehir küme düştü

Mavi Şimşekler Samsun'dan Şen Dönüyor

"Ben, Adanasporum, Adanasporluyum"

"Kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz"

Adanaspor altyapıya yöneldi

Sağlam:"Telafisi olmayan haftalara girdik”

Aybaba:"Eğer Samsun’u yenersek lig yeniden başlar"

ASKF'DE ‘’KENAN KUTAY’’ İSMİ

Yüreğir'e yarı olimpik yüzme havuzu

Büyükşehir’den Uzak Doğu sporuna destek

Demirspor PFDK'ya sevk edildi

Adana Demirspor Başkanı Sancak:"Hoca konusunda hata yaptık"

A Milli Takım, Azerbaycan ve Kuzey İrlanda ile özel maç yapacak

Çukurova Belediyespor ne zaman toparlanacak?

Adanaspor iyi oyununu skora yansıtamadı

KENAN KUTAY ADI YÜREĞİR’DE YAŞAYACAK

KÖYDE OTURAN GENÇLERE FUTBOL TOPU DAĞITILDI

Bölgesel amatör lig başlıyor

Demirspor'da hedef rövanşı vermemek

Adanaspor İstanbul yolcusu

TSYD basın teşvik ödülleri sahiplerini buldu

Online Dart Turnuvasının ödül töreni yapıldı

Adana 5 Ocak Kurtuluş Müsabakaları kapsamında düzenlenen, Online Dart Turnuvasının ertelenen ödül töreni, sınırlı katılım ile Menderes Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Ödül törenine Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Türkiye Dart Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ertuğrul Ahmet Özdağ, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sportif Faaliyetler Şube Müdürü Caner Taymış, Sportif Değerlendirme ve Takip Birimi Şube Müdürü Tuncay Bozkurt, TOHM İl Koordinatörü Mehmet Çekem ve Antrenörler katıldı.

Çintimar; “Organizasyonda Emeği Geçenlere Teşekkür Ediyorum”

Ödül töreni öncesinde açılış konuşmasını gerçekleştiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, şunları söyledi. “Sözlerime başlarken öncelikle böylesine anlamlı bir organizasyona renk kattıkları için sporcularımıza, İl Temsilcimize, antrenörlerimize, yöneticilerimize ve hepsinden çok sporcularımızın her daim en büyük destekçileri anne babalarına teşekkür ediyorum. Umuyorum ki, başarılarınız bununla sınırlı kalmaz, hayatınız boyunca ödül alırsınız. Çünkü siz bunlara layıksınız. Ben bu yapılan organizasyonu içinden geçtiğimiz bu günlerde çok önemsiyorum. Adana’mızın kurtuluşu gibi bizim için önemli bir güne de çok büyük anlam kattığını ifade etmek istiyorum. Bu gün dereceye giren kardeşlerimi, antrenörlerini ve ailelerini bir kez daha tebrik ederken, ömrünüz boyunca başarılı olmanızı temenni ediyorum.”

Konuşmanın ardından dereceye giren sporculara madalya ve Adana Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi. 

Madalyaları ve hediyeleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar, İl Temsilcisi Ertuğrul Ahmet Özdağ ve antrenörler takdim etti.(CO)