AKAY’DAN BARO BAŞKANI Av.SEMİH GÖKAYAZ’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

"ADANA SEÇİMLERİNİN CENTİLMENLİK İÇİNDE GEÇECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOK"

ÇUKUROVALILARA ÜCRETSİZ YOGA VE ZUMBA KURSLARI

BÜYÜKŞEHİRİN ENERJİSİ GES'LERDEN SAĞLANACAK

YÜREĞİR’DE YAZ SPOR OKULUNA BÜYÜK İLGİ

ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Adana’da trafiğe kayıtlı araç sayısı 698 bin 524 oldu

ELEKTRİKLİ ARAÇ ‘SEYHAN’ ŞAMPİYONLUK İÇİN PİSTE ÇIKIYOR

Toroslar EDAŞ "Adana’yı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı"

CEYHAN'DA  ASFALT ÇALIŞMALARI 

Büyükşehir asfaltsız yol kalmaması için çalışıyor

VALİ ELBAN POLİS UYGULAMA NOKTASINDA YAPILAN DENETİMLERLE İLGİLİ BİLGİ ALDI

Çukurova Belediyesi çocukları unutmadı.

Hibe yemler besiciye dağıtıldı

UYARILARI DİKKATE ALMAYAN 397 HAVAALANI TAKSİNİN BELGELERİ ASKIYA ALINDI

Kozan'ın üç köyü bayrama susuz girmedi

BOŞ DURAN ARAZİLERDE İLK BUĞDAY HASADI YAPILDI

ADANA’DA TAKSİ ÜCRETLERİNE ZAM YAPILDI

KOCAİSPİR, “BAYRAM PAYLAŞMAKTIR”

AKKUYU NÜKLEER A.Ş İTFAİYECİLERİ  ORMAN YANGININI SÖNDÜRME ÇALIŞMALARINA KATILDI  

Çetin,“Bayramlar yardımlaşma ve dayanışma günüdür”

Karaisalı Kaymakam Mehmet Kaya'ya veda yemeği

021 Yılı Kaymakamlar Kararnamesi ile görev süresi dolup Kurban Bayramı sonrası İlçeye veda edecek olan Kaymakam Mehmet Kaya için Varda Çardak Kafe'de veda yemeği düzenlendi.

2021 Yılı Kaymakamlar Kararnamesi ile görev süresi dolup Kurban Bayramı sonrası İlçeye veda edecek olan Kaymakam Mehmet Kaya için Varda Çardak Kafe'de veda yemeği düzenlendi.

Karaisalı Belediyesi'nin organize ettiği veda programında konuşma yapan Kaymakam Mehmet Kaya, "Yaklaşık olarak iki yıldır Çukurova'nın İncisi Yiğitler Diyarı Karaisalı'da görev yapıyorum. Bu süre zarfında gerek kamu hizmetlerinin sunumunda gerek sosyal hayatımda şahsıma göstermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Kaya şöyle devam etti:

"Bugün burada siyasi ve dünya görüşü farklı olan birçok arkadaşımız bulunmaktadır. İlçemizde sosyo-kültürel anlamda bu birlikteliğin sağlanmasından dolayı mutluluklarımı ifade etmek istiyorum. Ne mutlu bana ki böylesine güzel bir ilçede bu birlikteliğin sağlanmasında faydam olduğunu düşünüyorum. Başta Allah rızasını kazanmak daha sonra gönüllere girmek gayemizdir. Bu anlamda adil bir yönetim anlayışı sergiledik. Maalesef ki uzun bir süredir pandemi ile mücadele ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne pandemiye karşı vermiş olduğumuz mücadelede çok şükür iyi noktalara geldik. Uzun bir süredir ilçemizde vaka bulunmamaktadır. Kurumlarımızla koordineli bir şekilde gerek pandemiye karşı gerek kamu hizmetlerinin sunumu noktasında büyük çaba sarf ettik. Umuyorum bizden sonra görev alacak arkadaşlarımız Karaisalı'yı daha iyi noktalara taşıyacaklardır. Bugün buraya katılım sağlayarak bizlere göstermiş olduğunuz muhabbetten dolayı şahsım adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum."    

Veda yemeğine Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, İlçemiz Kurum Amirleri, Ak Parti Karaisalı İlçe Başkanı Osman Kurdak, CHP Karaisalı İlçe Başkanı Mustafa Eren, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, İYİ Parti Karaisalı İlçe Başkanı Mehmet Koca, Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Abdullah Kaçar, Ak Parti Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Özge Özcan, Karaisalı Belediye Meclis Üyeleri Saniye Usta, Celalettin Sürme, Rıfat Köroğlu, Ayhan Işık ve Muhtarlar ve çok sayıda misafir katıldı.

(vş)