Adanaspor Ümraniyespor'dan Hüseyin Çolak'ı aldı

TFF 1.Ligde 10 haftalık program

Başkan Sancak'tan Demirsporla ilgili haberler

Adanaspor ikinci yarı antremanlarına başlıyor

Seyhan’ın hentbolcuları Türkiye Kupası’nda boy gösterecek

Adana Demirspor'da ayrılık rüzgarı

Başkan Çetin’den TSYD’ye destek

Maraton Spor Ödülleri sahiplerini buldu

"Adana Demirspor, Süper Lig takımları kadar kuvvetli bir takım"

"Oynadığımız futbol karşılığında alkışı hak ettiğimizi düşünüyorum"

ADANA DEMİRSPOR UZATMALARDA GELEN GOLLE KUPA’DAN ELENDİ

Atletik Adana Spor Kulübü Derneği'nin Avrupa Birliği projesi kabul edildi

TFF ile Kulüpler Birliği Vakfı toplanıyor

Adanaspor son 2 maçta nefes aldı

Seyhan Belediyespor'un zirve inadı

Adanaspor erteleme maçından 3 puanla döndü

Spor İstanbul’dan 250.000 kişilik online etkinlik!

"Amatör futbol dünyası açlığa mahkum!"

YILDIZLAR YÜZME MİLLİ TAKIMI SEÇME YARIŞLARI TAMAMLANDI

Seyhanlı Erkek voleybolcular zirveye tırmanıyor

ASKF, "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN"

Kadın A Milli Takımı, Estonya'yı 4-0 yendi

Kadın A Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçında karşılaştığı Estonya'yı 4-0 mağlup etti

 Tallinn'de Sportland Arena'da oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 29.dakikada Ece Türkoğlu, 55.dakikada İlayda Civelek, 76.dakikada Gülbin Hız ve 81.dakikada Yağmur Uraz attı. Estonya Milli Takımı'nda Pille Raadik 88.dakikada kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

Kadın A Milli Takımımız, 1 Aralık Salı günü Rusya ile kendi sahasında karşılaşacak ve Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçlarını tamamlayacak.
 
Stat: Sportland Arena
 
Hakemler: Volha Tsiareshka, Natalia Ceban, Anastasiya Danchenko, Alena Kanaplianikava
 
Estonya: Karina Kork, Pille Raadik, Kairi Himanen, Signy Aarna (Dk.76 Emma Treiberg), Kristina Bannikova, Inna Zlidnis, Kelly Rosen (Dk.65 Renate Mehevets), Kriistina Tullus, Maria Orav, Vlada Kubassova, Evelyn Silina (Dk.65 Maarja Saulep)
 
Türkiye: Gamze Nur Yaman (Dk.86 Fatma Şahin), Berna Yeniçeri (Dk.86 Cansu Nur Kaya), Didem Karagenç, İpek Kaya (Dk.86 Yaşam Göksu), Gülbin Hız, Ebru Topçu, Emine Ecem Esen (Dk.86 Elif Keskin), Ece Türkoğlu, İlayda Civelek (Dk.75 Arzu Karabulut), Birgül Sadıkoğlu, Yağmur Uraz
 
Kadın A Milli Takımı'nın Estonya ve Rusya maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
 
Kaleciler: Fatma Şahin (Beşiktaş A.Ş.), Ezgi Çağlar (Alg Spor), Gamze Nur Yaman (Zhilstroy-1)

Defans: Didem Karagenç (Beşiktaş A.Ş.), Dilan Yeşim Taşkın (Sv Horn), İpek Kaya (Stade Brestois 29), Yaşam Göksu (Konak Belediye Spor), Gülbin Hız (Alg Spor), Berna Yeniçeri (Konak Belediye Spor)

Orta Saha: Emine Ecem Esen (Alg Spor), Ebru Topçu (Alg Spor), Jessica Çarmıklı (Beşiktaş A.Ş.), Elif Keskin (Beşiktaş A.Ş.), Cansu Nur Kaya (Pendik Çamlık Spor), Ece Türkoğlu (Old Dominion University), İlayda Civelek (Alg Spor), Arzu Karabulut (Sc Fortuna Köln), Derya Arhan (Alg Spor), İrem Eren (Kdz. Ereğli Belediye Spor), Ecem Cümert (Msv Duisburg), Seda Nur İncik (Konak Belediye Spor)

Forvet: Yağmur Uraz (Beşiktaş A.Ş.), Gizem Kılıç (Vfl Bochum), Birgül Sadıkoğlu (Konak Belediye Spor), Melike Öztürk (Ataşehir Belediye Spor)
 
Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin
 
Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası
 
(CO)


Haber Kaynak : TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU