"TEŞEKKÜRLER MAVİ ŞİMŞEK"

"Bilimsel Eczacılığın 182. yılını buruk kutluyoruz”

“26 YILLIK HASRET SONA ERDİ”

"Hasret bitti, şampiyonluk geldi"

SEYHAN BELEDİYESİ SEYHANLININ HİZMETİNDE

Yüreğir’de Sokak Sokak Bayram Temizliği

Büyükşehir’den anne mezarlarına çiçek dikim ve bakımı

Adana, gastronomi için tek vücut oldu

ADANA UNESCO GASTRONOMİ ŞEHRİ ADAYLIK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

“Sorunları elbirliğiyle çözüyoruz.”

Adana'da Nisan ayında 305 sürücünün ehliyetine el konuldu

YÜREĞİR’DE 12 MAHALLEDE PAZAR KURULACAK

TEMA Vakfı Seyhan’da faaliyetlerine başladı

Büyükşehirden sosyal yardım çalışması

SAMET AYBABA’DAN KOCAİSPİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

CHP’li Şevkin Adanalı SMA hastası Eliz bebeğe destek istedi 

Girne Köprüsü genişletildi, 5 şeritli yol 10 şeride çıkarıldı

YÜREĞİR’DE EVDE BAKIM VE SAĞLIK HİZMETİ SÜRÜYOR

Esendemir, “EGM genelgesi Basın özgürlüğüne aykırıdır”  

"Prim desteği soğana da verilmeli"

Çukurova’da Adana takımları renkleriyle kitaplıkta buluştu

Ç.Ü.'ye Verem Savaş Derneği’nden Hasta Yatağı Bağışı  

Ç.Ü. kampüsünde yapımı son aşamaya gelen Onkoloji Hastanesi’ne Verem Savaş Derneği ve Rektörlük tarafından yatak bağışı konusunda ‘bağış protokolü’ imzalandı.

Prof. Dr. Meryem Tuncel ve Adana Verem Savaş Derneği Başkanı Levent Etiz’in imzaladıkları protokol ile, ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Dr. Feyyaz Etiz Onkoloji- Hematoloji Hizmet binasında kullanmak üzere hasta yatağı alınması için Adana Verem Savaş Derneği tarafından Çukurova Üniversitesine 925.000 bin TL bağışta bulunuldu.

 

Prof. Dr. Tuncel: “Onkoloji Hastanemiz Hastalara Şifa Olacak”

Çukurova Üniversitesi adına protokolü Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Adana Verem Savaş Derneği adına ise protokole Dernek Başkanı Levent Etiz imza attı.

Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi ve ona bağlı hizmet binalarının bölgenin sağlık üssü konumunda olduğuna dikkat çekerek, özellikle pandemi döneminde çok ciddi çalışmalar yaparak sağlık alanında en iyi hizmeti vatandaşlara ulaştırdıklarını söyledi.

Sağlık çalışanlarının fedakârca hizmet ettiğine de değinen Prof. Dr. Tuncel, tamamlanma aşamasında olan Onkoloji Hastanesinin onkoloji hastalarının konforunu ve tedavi hizmetlerinin kalitesini arttıracağını ifade etti.

 

“Hep Birlikte Adana’nın Değerine Sahip Çıkacağız”

ÇÜ Onkoloji Hastanesinin eksiklerini tamamlamaya devam ettiklerini bildiren Prof. Dr. Tuncel, “Katkılarından Dolayı Verem Savaş Derneği’ne ve Başkanı Levent Etiz Beyefendiye şükranlarımızı sunuyoruz. Onkoloji ve hematoloji hastaları için büyük bir çaba ve özveri ile bağış yaparak hastanemizin hasta yatağı ihtiyacının büyük bir bölümünü karşıladılar. Adana’nın değerlerine sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum. Onkoloji Hastanemiz de Adana’mızın yeni bir değeri olacak ve bu hastane Onkoloji hastalarımıza konforlu, kaliteli sağlık hizmeti vererek şifa bulmalarını sağlayacak. Bu değeri daha da iyi yerlere taşımak adına Adanalı iş adamlarının ve Adanalı hayırseverlerin destek vereceğine olan inancım tamdır. Hep birlikte bu değere sahip çıkacağız.” şeklinde konuştu.(CO)