Kılıçdaroğlu:,"Seçimden Sonra ÖTV İndirilecek"

“Sevgili halkım, bunların Saraydan atanma bakanı ‘biz ÖTV’yi artıracaktık, Kılıçdaroğlu konuştu’ demiş. Söz verdim, seçimden sonra ÖTV indirilecek. İkinci el fiyatına yeni araba alacaksınız" dedi.

 Anadolu Sağlık-Sen, “Sus payı olan bu Yönetmeliği kabul etmiyoruz”

Taşkın, Sağlık Bakanlığı ve bağlı sağlık teşkilatlarında çalışanlara verilecek ek ödemenin usul ve esaslarını belirleyen Ek Ödeme Yönetmeliğinin tabip dışı diğer sağlık çalışanlarını memnun etmediğini söyledi.

LÖSEV MUTLU ET PAKETLERİ İLE MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIYOR

LÖSEV kanser ile mücadele eden ailelerini 12 ay boyunca taze kırmızı et ve et ürünleri ile destekliyor. Mutlu Et Projesi kapsamında bu yıl yüz bin aileye et yardımı yapılacak.

ADANA İHH ARAMA KURTARMA EKİBİ SU ALTI ARAMA KURTARMA EĞİTİMİ ALDI

ZEYNETTİN ÖZGÜN; "HER TÜRLÜ AFET DURUMUNA HAZIR HALE GELMEYE ÇALIŞIYORUZ"

KOCAİSPİR, YÜREĞİR CEMEVİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Kocaispir, Muharrem Ayı sebebiyle Yüreğir Cemevi’ni ziyaret etti. Burada yapılan iftarın ardından konuşan Başkan Kocaispir, birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının önemine vurgu yaptı.

Halkın Sineması bu hafta Kozanlılarla buluştu

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde her hafta bir mahallede gerçekleştirilen Halkın Sineması uygulaması bu hafta Kozan ilçesinde halkla buluşturuldu.

KILIÇDAROĞLU,"KISIR ÇEKİŞMELER YOK ARTIK"

CHP Lideri Kılıçdaroğlu,“Geçmişte CHP'de kısır çekişmeler vardı, bunları tamamen ayıkladık. Kısır çekişmeler yok artık. Her birimiz iktidara odaklanmış vaziyetteyiz. Her birimiz Türkiye'nin sorunlarını çok iyi biliyoruz.

UEFA Avrupa Ligi’nde play-off eşleşmeleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. eleme turu rövanş maçlarının tamamlanmasının ardından play-off eşleşmeleri belli oldu.Eşleşmede Austria Wien (Avusturya) – Fenerbahçe (Türkiye) karşı karşıya gelecek.

KIZILAY'DAN SOKAK HAYVANLARI YARARINA SERGİ AÇILIŞI

TÜRK KIZILAY GENEL SEKRETERİ RAMAZAN SAYGILI:“BU KEZ PATİLERİN HAYATINA DOKUNMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”DEDİ.

Ceyhanlılar Aşure Günü’nde buluştu

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, iyiliğin, bereketin, kardeşliğin ve paylaşmanın sembolü Aşure Günü’nde kent meydanında Ceyhan Belediyesi Kadın Eli ekibinin hazırladığı aşureyi Ceyhanlılara elleriyle dağıttı.

Lojistik sektörünün hedefi 20 milyar dolarlık ihracat

Geçen yıl 12,6 milyar dolar ihracat yapan sektör, açıklanan devlet desteklerin katkısıyla 20 milyar dolarlık ihracata ulaşmayı hedefliyor.

ELEKTRİKLİ VE HİBRİD OTOMOBİLLERE İLGİ ARTIYOR

2022 yılının ilk 6 ayında 2 bin 413 elektrikli araç satılırken, 9 bin 731 de hibrid araç satıldığı kaydedildi. Bu yıl elektrikli ve hibridolmak üzere satılan toplam araç sayısı 12 bin 144 olarak kayıtlara geçti.

DASK hakkında 5 soru 5 cevap

"Deprem sonucu bina tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa dahi teminat altına alan DASK’ın önemi ise her geçen gün artırıyor."

Akay'dan yaz spor okullarına ziyaret

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Her zaman sizlerin yanındayız. Yapılan çalışmaların sizlere sağlayacağı faydalar çok.  Kurslarımızı yaygınlaştırarak spor yapan kişi sayısını fazlalaştırmak istiyoruz” dedi.

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” Dijital Sergileri Fotoğrafseverler ile Buluştu

Anadolu Hayat Emeklilik, “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında bu sene dereceye giren ve sergileme alan eserleri, dijital bir sergi aracılığıyla fotoğrafseverler ile buluşturdu.