TFF 1. Lig 11. hafta hakemleri

MHK Hakem Gelişim Çalışmaları devam ediyor

MARADONA YAŞAMINI YİTİRDİ

Adana Demirspor: 4 - Afjet Afyonspor: 1

UEFA'daki Temsilcimiz Sivasspor Karabağ karşısında

UEFA'dan Halis Özkahya'ya görev

Devler Ligi'ndeki temsilcimiz Başakşehir hüsrana uğradı

Adanaspor penaltılar sonucu kupada tur atladı

A Millî Teknik Direktörü Şenol Güneş medya ile buluştu

UEFA'dan Cüneyt Çakır'a görev

Yunus Akgün Demirspor'un gizli silahı

ATDSK'da final heyecanı

Adana Demirspor ES-ES'i eli boş gönderdi: 4 -1

Adanaspor, Bursa'dan eli boş dönüyor:Bursaspor: 1 - Adanaspor: 0

Süper Lig'de 55 futbolcunun testi pozitif çıktı

Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü su topunda atağa kalktı

Adanaspor'da hedef galibiyet

Mehmet Akyüz zirvede

Muharrem Gülergin sahasında zemin değişimi

TFF 1. Lig'de 10. hafta hakemleri belli oldu

"Mart ayından itibaren daha iyi işler yapacağız"

Sıçramaz, “Adanaspor’u her platforma taşımayı amaçlıyoruz”

Turuncu -Beyazlılar Derneği Başkanı Avukat Şevket Can Sıçramaz, dernek üyeleri ile birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'ni (ÇGC) ziyaret etti.

Başkan Cafer Esendemir ile bir araya gelen, Turuncu-Beyazlılar Derneği Başkanı Sıçramaz, kuruluş amaçları ve Adanaspor hakkında açıklamalarda bulundu.
“KENTİN DİNAMİKLERİNDEN DESTEK BEKLİYORUZ”
ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette konuşan Sıçramaz; ''Adanaspor'u her yerde, her platformda konuşmayı amaçlıyoruz. Resmi olarak faaliyette bulunan ikinci derneğiz. Derneğimizin Turbeyler ile herhangi bir bağı yoktur. Turuncu - Beyazlılar Derneği olarak; bu sevda sayesinde bir çok arkadaşlarımızla bir araya geldik.
Hedefimiz; bastırılmış sevgiyi dışarı vurmak, her zaman dip dibe olmak, kentin aynası olduğumuzu göstermek, Adanaspor’un başarısına katkıda bulunmak, sevincine ortak olmak, üzüntüsünü paylaşmaktır.
Bu süreçte bu hedefimizi gerçekleştirmek için şehirden de destek bekliyoruz. Adana'nın TFF 1.Ligi’nde halen iki takımı var. Ancak kentin dinamikleri Adana Demirspor’un yanında. Adana Demirspor'un şu an çok güçlü bir ekonomik yapısı olduğunu inkar etmiyoruz, onların da bizim de güçlü taraftarlarımız var. Lakin bizlere üvey evlat muamelesi yapılmasına karşıyız. Maddi anlamda istenilen güce sahip olmasak da; manevi bir değerimiz var. O’nun kaybolmasını değil daha çok güçlenerek adımızı duyurmak ve kentin dinamiklerinin bizim yanımızda da durmasını istiyoruz. Adanaspor Başkan ve Yönetimi de bu anlamda; bizlere daha çok destek vererek, gerekirse şahsi meselelerini bir kenara bırakarak, bizlerle birlikte olsun ve camiamız güçlensin. 
ESENDEMİR: REKABET DÜŞMANLIĞI KÖRÜKLEMESİN!
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir de yaptığı konuşmada; iki takımın da Adana’nın değeri olduğunu, çok önemli taraftar kitlesine sahip olduğunu belirterek; sportif rekabetin başarı getireceğini belirterek, renklerin kardeşliğinin önemine dikkat çekti. Başkan Esendemir; “Adana’mızın marka değeri olan iki güzide takımımız için de beklentimiz; kardeşlik ve dayanışmadan yana. Her iki takımımız da bu kenti temsil ediyor. Rekabetin düşmanlığa ve ayrılığa yol açmaması gerekir.
Turuncu-Beyazlılar Derneği olarak sesinizi daha çok duyurmak istiyorsanız; derneğinizin bu işi profesyonel olarak yapacak bir basın danışmanı olması lazım. Şu an içinde bulunduğumuz koşullarda medya sektöründe de bir kriz yaşanıyor. Medya ile olan ilişkilerinizi daha sıkı tutup, medya kuruluşlarını ziyaret ederek, dernek olarak faaliyetlerinizi, hedeflerinizi ve projelerinizi anlatıp, kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz şart… Sporun birleştirici gücünü, renklerin kardeşliğini öne çıkarıp, sportif başarılar için temsil ettiğiniz camianın başarısına katkıda bulunun” diye konuştu.
Başkan Can Sıçramaz’ın yanısıra Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Orhan Acar, Özhan Şan, Hamit İbrahim Kara, Berkay Aysan ve Umut Turuskan’dan oluşan Turuncu-Beyazlılar Derneği’nin yaptığı ziyarete; ÇGC Yönetim Kurulu üyesi A.Vahap Ünkat ile Seçici Kurul Başkanı Ramazan Şanıvar da katılırken; Başkan Can Sıçramaz ÇGC Başkanı Cafer Esendemir’e ismi yazılı forma hediye etti.

(VŞ)


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ