AKP'li Kurtulmuş,"Türkiye her zaman darbelere karşıdır"

Memleket Partisi Seyhan’a genç Başkan

AKP, "Tunus'ta demokratik süreçlerin askıya alınmasını reddediyoruz"

CHP'Lİ ÇEVİKÖZ, "TUNUS’TA YAŞANAN GELİŞMELERİ TASVİP ETMİYORUZ"

CHP'li  Gürer: “Arpada ithalat tam gaz”

CHP'li Şevkin,“Acilen Afet Bakanlığı kurulmalı”

CHP’li Bulut, “Adana’da Salam Deresi’ndeki balık ölümlerinin nedeni kimyasal sızıntı”

DEVA PARTİ’SİNDE YENİ GÖREVLENDİRMELER

“TÜRKİYE AVRUPA’NIN GÖÇMEN GETTOSU DEĞİLDİR”

Bahçeli'den Kıbrıs açıklaması

CHP'li Orhan Sümer, “İktidar garibanları unuttu”

CHP'Lİ İLGEZDİ'DEN TRT AÇIKLAMASI

Gürer: “Pandemi, takviye edici gıda kullanımını tetikledi”

AĞBABA, ESNAF İFLASLARINI AÇIKLADI

ŞENTOP, TUNUS'TA YAŞANANLAR ENDİŞE VERİCİ"

CHP'Lİ AKIN: "İKTİDAR REKOR MALİYET ARTIŞINI KABUL ETTİ"

Gürer: “2021 yılının ilk 6 ayında, 1155 emekçi iş cinayetlerinde yaşamını yitirdi”

CHP’Lİ BULUT,“409 BİN KİŞİ DAHA BANKALARIN KARA LİSTESİNDE”

CHP'li Barut,"Kayıp silahlar bulunsun, hesap sorulsun"

KILIÇDAROĞLU: “ÜLKEMİZİN GERÇEK BEKA SORUNU SIĞINMACI SELİDİR”

CHP’li  Şevkin, “Her yıl 20’den fazla insanımız boğuluyor!”

KILIÇDAROĞLU: "BU ÜLKENİN NAMUSLU SAVCILARINA SON KEZ SESLENİYORUM"

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, savcılara seslendi: "İlk soracağınız soru ‘10 milyon avroyu Ankara’da kimin için istediler?’ İşte o sorunun yanıtı sizi Deniz’in katillerine kadar da götürecek" dedi.

HDP İzmir İl Başkanlığı’na yapılan silahlı saldırı sonucunda Deniz Poyraz’ın hayatını kaybetmesinin ardından bir kınama ve başsağlığı mesajı paylaşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gece yarısında ise sosyal medya hesabından bu kez video mesajı yayınlayarak savcılara seslendi.
CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, "Bu ülkenin namuslu savcılarına son kez sesleniyorum..." sözleriyle paylaştığı video mesajdaki konuşması şöyle:
“İyi geceler. Biraz konuşmamız lazım.
Sabah Rumeli kökenli gençlerimizle buluşmuştum. İnanın çok mutluydum. Rumeli’yi, Balkanlar’ı, gelecek planlarını, vatanımızı konuştuk.
Sonra, Deniz’i öldürdüler. İstiyorlar ki, bu ülkede hiçbir genç mutlu olmasın. Kaçan kaçsın, kalan da ölsün. Kahvaltı ederken Deniz’i öldürdüler, sevgili halkım. Katlettiler kızımızı.
Onun için bu gece, namuslu savcılara son çağrımı yapacağım. Bu gece, bu ülkenin mert ve vatansever savcılarına son kez sesleniyorum:
Biliyorum, azınlıkta kalsanız da hala vatansever olanlarınız var. Hala oradasınız. Partileştirdiler, savcılıkları ama hepinizi hala bitiremediler. Az kaldınız ama oradasınız. Hala kalbiniz bu ülke için çarpıyor. Biliyorum bu talebim tüm emeğinize mal olabilir. Sürebilirler sizi. Men edebilirler mesleğinizden, ama aynı zamanda biliyorum ki, içiniz içinize sığmıyor. Siz bu ülkenin evlatlarısınız. Atatürk’ün ruhu hala içinizde yaşıyor. Bu ülkenin namuslu evlatları, vaktimiz hızla daralıyor. Soruşturma açmaz iseniz, daha çok provokasyonla karşı karşıya kalacak ülkemiz. Daha çok Denizlerin canına kastedilecek. Unutmayın. Dünyada bizi haydut devlet konumuna düşürmek isteyen düşmanlarımız da var. Onların dümenine siz de istemeden su taşımış olacaksınız. Onların dümenine su taşıyan kırk haramilere susarak siz de destek olacaksınız. İlk soracağınız soru: ‘10 milyon avroyu Ankara’da kimin için istediler?’İşte o sorunun yanıtı sizi Deniz’in katillerine kadar da götürecek.”

(vş)