GÜNDEM 24.01.2023 11:23:00 353 0

JANDARMAGENEL KOMUTANLIĞI DAİMFED’İ KONUK ETTİ

DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu)Jandarma Genel Komutanlığını ziyaret ederek görüşmelerde bulundu.

DAİMFED, Başkentte Jandarma Genel Komutanlığını ziyaret ederek gündeme ve sektöre ait istişarelerde bulundu. Ziyarete DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve DAİMFED Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Faruk Bozkurt, Nurullah Hamidi, Özcan Güngör, Enes Yılmaz, Timuçin Güvercin, Ahmet Yerdelen ve Abdullah Ulucan katılım sağladılar. Jandarma Genel Komutan yardımcısı hemşerimiz Orgeneral Ali Çardakçı ’nın konuk ettiği DAİMFED yetkilileri gündeme ve sektöre ait görüş alışverişinde bulundular.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI DAİMFED’İ KONUK ETTİ

Jandarma Genel Komutanlığı,Komutan Yardımcısı Orgeneral Ali Çardakcıziyaretle ilgili olarak; “DAİMFED olarak ziyaretimize gelen hemşerilerimizle bir arada olmanın memnuniyetini ve Ekonominin lokomotif gücü olan İnşaat Sektörünün temsilcileri Müteahhitleri bir Federasyon çatısı altında olmaları önemli bir gelişmedir. Sektörün ve yan kuruluşların kurumsal bir oluşum içinde ilerlemesi hem kendilerine hem de Ülkemize katma değerler yaratır. Bizlerde Jandarma Genel Komutanlığı olarak yapılarımızda iş birliği içinde çalışıyoruz. Müteahhitlerimizi özellikle hemşerilerimizi bir çatı altında toplanmasını sağlayan Başkan Mustafa Karslıoğlu na teşekkür ediyorum.” Açıklamasında bulundu.

MODERN KARAKOL BİNALARI YAPIYORUZ

Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Orgeneral Ali Çardakçı "Devlet olarak hizmeti halkımızın ayağına kadar götürmektir. Merkezden de bazı şeyler yapılabilirdi ama devletimizin amacı hizmeti vatandaşımız ayağına götürmektir. Jandarma Komutanlığı olarak ülkemizin taşrasında 2 bin 600 kadar karakol binamız mevcuttur. Halkımızın yakında, yanında olmak amacıyla çağa uygun yapılarda karakollar yapıyoruz. Bir zamanlar bu karakolların sayısını azaltmaya kalkıştılar. 15 Temmuz'dan sonra aldığımız yeni kararlarla özellikle Sayın Bakanımızın önderliğinde karakollarımızın sayısını her geçen gün arttırmaya gayret ediyoruz.Ülke genelinde ihtiyaç duyulan her yerde Jandarma Karakol Komutanlıklarımızı, jandarma birliklerimizi ve birimlerimizi halkımıza hizmet vermek adına tesis ediyoruz.” Dedi.

DAİMFED, JANDARMA KOMUTANLIĞINDA

Ankara’da Jandarma Genel Komutanlığında hemşerimiz Orgeneral Ali Çardakcı’yı ziyarette açıklamada bulunan DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu; “Hemşerimiz Orgeneral Ali Çardakcının bilgi, birikim ve tecrübesiyle Ülkemizin böyle önemli bir makamında olmasını görmek bizler için onur ve gurur verici. Ayrıca Jandarma Genel Komutanlığı yatırımlarında iş birliği içinde önemli hizmetler veriyoruz. Bundan sonra da DAİMFED olarak komutanlığımızın çalışma portföyünde olacağız. Hemşerimiz Orgeneral Ali Çardakcıyı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.” İfadelerinde bulundu.(Fİ)


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK KARNAVALI İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

3. Çukurova TEXPO 2023 TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde Kapılarını Açtı

Kanser tedavisindeki başarı her geçen yıl artıyor

TAŞKÖPRÜ’DE VATANDAŞLARA SABAH ÇORBASI SÜRPRİZİ

TSKB’nin Aktif Büyüklüğü  115,6 TL’ye Ulaştı

Prof. Dr. Süleyman İrvan: “Google gazeteciliği haberciliğin özünü bozdu!”

Adana Vergi Dairesi Başkanı Güner, ÇGC’de

AYM Başkanlığına Zühtü Arslan yeniden seçildi

ADANA TEPEBAĞ ROTARY MESLEK HİZMETLERİ ÖDÜLÜ SOYKAN VE HALEFOĞLU’NA

Soğuk ve rüzgârlı havalarda yüz felci riskine dikkat!

KIZILAY’A TAM DESTEK HEP DESTEK

Toroslar beyaza büründü

Çukurova Ödülü 2023 Feyza Hepçilingirler’in

AĞBABA: "İLK SEÇİMDE AKP SANDIĞA TAKILACAK"

4 ŞUBAT DÜNYA ÇORBA GÜNÜ

Çukurova’nın ilk ve tek hazır giyim fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Her alanda büyüyen, güçlenen Türkiye var!”

Esendemir: İpekçi’yi saygı ve özlemle anıyoruz

ÖZ SAĞLIK-İŞ 180 BİN SAĞLIK İŞÇİSİ ADINA TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İnönü ve Churchill’in Yenice Görüşmesi törenlerle ve toplantılarla anıldı

Kocaispir; “Basına desteğimiz sürecek”

 • BIST 100

  4.743%0,62
 • DOLAR

  18,8199% 0,08
 • EURO

  20,7204% 0,25
 • GRAM ALTIN

  1.184,3% 0,30
 • Ç. ALTIN

  1954,095% 0,30
 • Perşembe 14.6 ° / 6.5 ° Orta kuvvetli yagmurlu
 • Cuma 13.9 ° / 2.4 ° Parçali Bulutlu
 • Cumartesi 12.4 ° / 5.4 ° Düzensiz Yagmur Mümkün