Türkiye Kupası finali seyircili oynanacak

“Bizim adımıza prestij maçıydı”

"Demirspor’un katılımıyla Süper Lig çok renklenecek"

Başkan Akay, Şampiyon Demirspor’u kutladı

Adanaspor son maçında Samsunspor'a mağlup oldu 0-2

Lille Belediyesi: "Burak Yılmaz'ın heykelini dikeceğiz"

1 milyar 858 milyon TL’lik derbi

"Mavi Şimşeklerin Süper Lig biletini alacağına inancımız sonsuzdur"

Demirspor 26 yıllık özlem için son viraja giriyor

Manchester City ve Chelsea heyeti, Olimpiyat Stadı'nda incelemelerde bulundu

İstanbul21 finalinde Manchester City'nin rakibi Chelsea oldu

TFF 1. Lig'in son haftasında görev alacak hakemler

Adanaspor, Samsunspor karşısında gençlerle mücadele edecek

Tribünlerdeki seyirciler cezaya yol açtı

AKP'li Çelik'en Adana Demirspor'a destek 

EURO 2020’de takım kadroları genişletildi

İstanbul21 yolunda ilk finalist Manchester City

"Adanaspor’a emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum"

"Memleketimde şampiyonluk yaşamak üzereyim"

Esendemir’in girişimine bürokratlardan tam destek

TFF 1.LİGDE MÜTHİŞ ZİRVE YARIŞI

Çukurova Cup'a ana sponsor

Adana’nın düzenli yapılan tek uluslararası tenis turnuvası olan Çukurova Cup’un  21’incisine İTÜ ETA Vakfı Adana Doğa Koleji ana sponsor oldu.

Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü’nün (ATDSK) ev sahipliğinde düzenlenen 21’nci Çukurova Cup Doğa Koleji 14 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası 17 Nisan’da eleme maçlarıyla başlayacak, 19 Nisan’daki ana tablo maçlarıyla devam edecek. Turnuva kapsamında geleneksel hale gelen, kent protokolünün de büyük önem verdiği, turnuvanın Türk tenisçileri ile yabancı raketleri ve tenis severleri buluşturan Sporcu Gecesi ve Açılış Töreni de 19 Nisan’da saat 16.30’da yapılacak. Turnuva, 25 Nisan’da oynanacak final maçlarının ardından kupa töreni ile son bulacak. 

 
23 ÜLKEDEN 285 TENİSÇİ

Adana’da genç raketlerin tenis severlere şölen yaşatacağı Çukurova Cup Doğa Koleji 14 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası’na Türkiye, Almanya, Avusturya, Belarus, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Estonya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Kıbrıs, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Ukrayna ve Yunanistan’dan 285 tenisçi başvurdu. Uluslararası Tenis Federasyonu’nun pandemi nedeniyle maçların 32’lik ana tablo oluşturularak yapılması kararı nedeniyle ana tabloda 64 tenisçi mücadele yapabilecek. Kızlarda ve erkeklerde toplam 64 oyuncu da ana tabloda yer bulmak için yapılacak eleme maçlarında ter dökecekler.

 

MUHTEŞEM İŞBİRLİĞİ

Adana’nın tek uluslararası tenis turnuvası Çukurova Cup’a sponsor olan İTÜ ETA Vakfı Adana Doğa Koleji, ATDSK ile eğitim-spor partnerliğine de imza attı. Adana’nın eğitimdeki yükselen değeri İTÜ ETA Vakfı Adana Doğa Koleji, partnerlik anlaşmasıyla ATDSK’nın en büyük sponsoru oldu. Uluslararası turnuva öncesi kulüp tesislerinde bir araya gelen İTÜ ETA Vakfı Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Kayseri Doğa Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Uzm.Dr. Halil Gürsoy ve ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin, sponsorluk anlaşmasına imza attılar. Eğitim-spor partnerliğinin Türk eğitimine ve Türk tenisine hayırlı olmasını dileyen Gürsoy, ürettiği eğitim modelleriyle örnek alınan okul olan İTÜ ETA Vakfı Adana Doğa Koleji olarak ATDSK’yla işbirliği yapmaktan heyecan ve mutluluk duyduğunu söyledi. Gürsoy, “Türkiye’de böylesine güzide bir kulübe sahip olmak Adana’mız için, çocuklarımız için, ülkemiz için büyük bir şans. Türk tenisi adına, tenisçilerimizin başarılarının devam etmesi adına yaptığımız partnerlik anlaşmamız hayırlı olsun. Bu güzide kulüp inanıyorum nice şampiyonlar yetiştirecek” dedi. Sporda sponsorluk desteğinin önemine dikkat çeken ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin de, Gürsoy’a ve İTÜ ETA Vakfı Adana Doğa Koleji’nin başarılı kadrosuna teşekkür etti. (CO)