“YOKSULLUKLA MÜCADELEDE HİÇBİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ”

KAHVALTI YAPMAK NEDEN ÖNEMLİ ?

LÖSEV’DEN KANSER HASTALARINA KIRMIZI ET

Şanslı sokak köpeği yaşama tutundu

Yurt içinde ikamet eden yaklaşık 17 milyon 300 bin kişi seyahate çıktı

2020 Yılında Öne Çıkan Siyasi Konular ve İsimler

ADANA BAROSU’NDA SAVUNMAYA TAZE KAN

Çocuklar tatilde ödevlere ara vermeli

Büyükşehir karla mücadelede görev başında  

ARILARIN HAYRANLIK UYANDIRAN DÜNYASI

“Sağlık çalışanları pandemide fedakarca mücadele ediyor”

KAPAUM İlk Kurum İçi Protokolünü İletişim Fakültesi ile İmzaladı  

"Yerel yönetimler TMMOB’ye bağlı odalarla iş birliğinin sağlamalı"

Çukurova Üniversitesinde Dekan Devir Teslim Töreni

LÖSEV: “Saç ve Peruk Bağışı Kabul Etmiyoruz!”

Büyükşehir, kira bedeli yüksek araçları satın alıyor ve kurumun malı yapıyor

İş Dünyasında Dijital Dönüşüm

2020 şimdiye kadarki en sıcak yıl oldu

Hayvanlarla konuşmayı ne zaman öğreneceğiz?

Nesli tükenmekte olan gelinciklere COVID-19 aşısı yapıldı

7 ROTARY KULÜBÜNDEN FARKINDALIK

Ceyhan Belediyesi’nin sağlıkçıları iş başında

Ceyhan Belediyesi, yardım isteyen ailenin sesine kulak verdi. Ceyhan Belediyesi çağrı merkezini arayarak zor durumda olduğunu söyleyen aile Küçükkırım Mahallesinde ki evinde ziyaret edildi.

Evinde ziyaret edilen annemizin sıkıntısını Ceyhan Belediyesi ekiplerimiz tarafından dinlenildi. Ailenin dünyalar güzeli kızı Fatma Nur'un  % 100 engelli olduğunu, 3 aylıkken soğuk havaleye bağlı beyin kanaması geçirdiğini, 7-8 yaşına geldiğinde ayakları tutmaz olduğunu, 3 yıl burnundan beslediğini daha sonra Ümraniye Zeynep Kamil Hastanesinde midesine peg takıldığını. Peg takıldıktan sonra daha rahat beslenmesi sağladığını, bu uzun süreçte maddi ve manevi olarak çok yıprandıklarını ifade ettiler.

 

Hastamızın Annesi Medine Hanım yaptığı açıklamada .”Bayramın ilk günü çaresiz bir şekilde Ceyhan Belediyesini aradım, zor durumda olduğumu ifade ettim derdimi dinlediler daha sonra Ceyhan Belediyesi Sağlık ekipleri evime gelerek durumuma baktılar. Kızımın ihtiyaçlarını karşıladılar, bizim için en önemlisi olan kızımın beslenmesinde kullandığımız pegi taktılar. Ayrıca kızımın ihtiyacı olan peg, maması ve bezini Ceyhan Belediyesi tarafından karşılandı. Başta Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Sizin gelmeniz bizim için ödül oldu, iyi ki geldiniz Tekrardan Ceyhan Belediyesi Başkanı Sayın Hülya Erdem'e çok çok teşekkür ederiz ”dedi.

 

 Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ” İlçemizde bulunan ve sağlık sorunu yaşayan Fatma Nur kızımızın sağlık sorunlarının olduğunu öğrendim ve çok üzüldüm. Sağlık sorunu yaşayan ailemize öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunar, biz Derman Belediyecilik anlayışı ile her daim bize ihtiyacı olan bütün vatandaşlarımızın yanında bulunacağımızı belirtmek isterim. İhtiyacı olan vatandaşlarımızdan haberdar olabilmemiz adına Ceyhan Belediyesi olarak çağrı merkezimiz hizmetinizdedir. Kızımızın sağlık sorunlarını giderilmesi için sağlık ekiplerimizi hemen bilgilendirdim ve hastamıza müdahale edilmesini istedim. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyin üstündedir.’’ dedi.(CO)


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ