ADANA’DA GÖNÜLLÜ KAN BAĞIŞÇILARI BULUŞTU

Mobil oyunlara 120 milyar dolar harcanacak

PTT'DEN  “UEFA EURO 2020TM” KONULU ANMA PULU VE İLKGÜN ZARFI

SAHİM-SEN: ""SAĞLIK ÇALIŞANLARINA COVID EK ÖDEMELERİ  ADİL DAĞITILMIYOR"

AHEF: "Aşıda hız kazanmak için aşı merkezleri kurulmalı"

AFET YÖNETİMİNDE BAŞARININ ANAHTARI KAPSAMLI İŞ BİRLİKLERİ

Takviye gıda satışları yüzde 140 arttı

"Eko tahribat sürerse gelecekte yeni pandemiler yaşanacak!"

 İş aramanın tam zamanı

JMO’dan “Çevre”uyarısı

PTT’DEN “DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ” KONULU ANMA PULU VE İLKGÜN ZARFI

"Her yıl 300 milyon yeni fidan dikiliyor"

Herkesin sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkı var

Anadolu’nun Kadın Gücü yarışması üçüncü kez düzenlendi

MİLLİ SPORCULARDAN LÖSEMİ HASTALARINA DESTEK!

"Sağlık çalışanının yüzde 67’si şiddete maruz kalıyor"

SABANCI VAKFI 12.SEZONUNDA “FARK YARATANLAR”I TANITTI

Hayvan Dostu İletişim Kılavuzu yayınlandı

Yaşlı ve genç kesim Covid-19’dan sonra ortak noktada buluştu

2020 yılında 150 binin üzerinde ölümlü yaralanmalı trafik kazası oldu

Aydem Enerji'den gençlere online staj imkanı

Altın Takılardaki Muhteşem Güzellik

Yaşantımız içinde bizlere özel olan ve bizleri mutlu eden ekstra değerler vardır. Bu değerlerden bir tanesini de takı tercihlerimiz oluşturur.

Bazen bu takıları atmaya kıyamazken, bazen ise bu takılar bizler için çok büyük anlam taşır. Seçimini kendimizin yapmış olduğu takıların anlamı farklı iken bize özel olarak
seçilmiş ve hediye edilmiş olan takıların anlamı farklıdır

Altın takılar da bu özel takılardan bir tanesidir. Bu nedenle onları hiçbir yere sığdıramazken, onlar bizim gözümüzde çok özelken bize hediye eden kişi açısından da çok daha özelizdir. Bu bakımdan değeri kat ve kat artan altın takıları özenle saklarız. Altın kolye tasarımları bize özel bir çizgi ekleyen parçadır. Yüz görünüşümüze ekstra bir güzellik katan altın kolyelerle kendimizi şık, güzel ve özel hissederiz.

Altın Takı Kullanmanın Kişiye Verdiği Haz

Altın takı kullanmak Türk toplumuna mal olmuş bir değerdir. Özel günlerin ve düğün törenlerinin en özel parçası hiç şüphesiz altın takılardır. Sizlerde kendinize özel altın takı tasarımlarını seçmek ve kullanmak istiyorsanız Ariş Pırlanta sitesindeki özel tasarımlara göz atabilirsiniz. Her biri zarafet ve tasarım abidesi olan bu özel eserler arasında sizin için en uygun olan eseri siteden satın alabilirsiniz. Eşinizle en güzel bağı sağlamak için sitede özenle tasarlanmış ve resmedilmiş altın alyans skalası sitede sergileniyor.

Muhteşem stil ve tasarıma sahip olan bu modeller arasından sizi yansıtan ve sizin kriterlerinize uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Cazip fiyat avantajlarıyla altın takı, kolye, küpe, altın bileklik bilezik, alyans ve yüzük gibi tasarımları siteden satın alabilirsiniz. Birbirinden özel zevklerle tasarlanmış olan altın takılar sitede en cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Her bir detayını ayrı ayrı inceleyebileceğiniz bir adresten altın takı satın almak istiyorsanız en güzel parçaları sitede bulabilirsiniz. En gösterişli ve modern tasarımlara sahip olan altın takı seçeneklerini sitede bulabilirsiniz. Doğal taşlarla bezeli olan en modern altın takı tasarımlarını sitede bulabilirsiniz. Ariş rlanta sitesini tercih ederek motif motif işlenmiş altın takı satın alabilirsiniz. (Fİ)