“TÜRKİYE’YE CUMHURİYET TARİHİNİN EN BAŞARILI 18 YILINI YAŞATTIK”

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: “50 İLDE DEVLETİ YILDA 3 MİLYAR ZARARA UĞRATAN VERGİ KAÇAKÇILIĞI ORTAYA ÇIKARILDI”

"Daha çok psikolog, psikiyatr ve sosyal çalışmacı ataması yapılmalıdır"

İMAMOĞLU: “HEDEF YILDA 20 KM METROYU İSTANBULLULARA KAZANDIRMAK”

CHP'Lİ NAZLIAKA, ZÜBEYDE HANIM’IN ANMA TÖRENİNE KATILDI

CHP'Lİ ÜNSAL,"TÜRKİYE'DE 70 MİLYON KİŞİYE AŞI YAPILMALDIR"    

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKIN: "GERÇEK ENFLASYON TEZGAHTA"

"Bunlar çözüm üretmese de ilk seçimde gidecekler ve biz EYT çilesine son vereceğiz"

Erdoğan koronavirüs aşısı yaptırdı

AĞBABA, “GÜVENCESİZ SOKAK EMEKÇİLERİ TÜKENMİŞ DURUMDA”

VERGİ CENNETİNDEKİ ŞİRKETE VERİLEN 1,6 MİLYAR DOLAR KREDİ MECLİS’E TAŞINDI

“CUMHURBAŞKANIMIZ YEMİNİNE SADIKTIR”

CHP'Lİ TORUN’DAN “MENEMEN” AÇIKLAMASI

AKP'li Canikli,"Türkiye'den korkmakta haklılar"

CHP’DEN “EBA’YA ERİŞİME GÖRE NOT” UYGULAMASINA TEPKİ!

AKP'li Kandemir,"Eğer cesaretiniz varsa yeni yollar açabiliyorsunuz"

CHP'Lİ AKIN: YANLIŞ ENERJİ POLİTİKALARIYLA VATANDAŞIN PARASINI FÜTURSUZCA HARCIYORLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Medya Oscar Ödülleri Töreni’ne katıldı

TBMM DİJİTAL MECRALAR KOMİSYONU BAŞKANI YAYMAN'DAN WHATSAPP AÇIKLAMASI

CHP'li Altay "2020 anayasa ve ekmeğin askıya alındığı bir yıl olarak kapatıldı"

CHP'li Karakurt: Menemenlinin milli iradesi gasp edildi

ADANAGİAD'dan siyasi partilere ziyaret

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Halid Milli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, sırasıyla AK Parti, İYİ Parti ve DEVA Partisi'ni ziyaret ederek İl Başkanlarıyla buluştu.

 


Yeni göreve gelen İl Başkanlarına başarı dileklerini ileten ADANAGİAD Heyeti, derneğin çalışmalarını anlatıp Adana için yapılan ve yapılacak çalışmalarda işbirliği duygularını paylaştı.

"ADANA VE TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Adana iş dünyasının genç temsilcileri, siyasi partilere nezaket ziyaretinde bulundu. ADANAGİAD Başkanı Halid Milli ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık'ı ziyaret ederek görevlerinde başarılar dileyip derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özellikle MarinaPort ve Simge Adana gibi önemli projelerinin detaylarından söz eden Başkan Halid Milli, kentin ve ülkenin yararına olan işlerde sorumluluk alarak çalışmaktan geri durmadıklarını ifade etti. İl Başkanlarının yakın ilgi gösterdiği ADANAGİAD Heyeti, her zaman Adana ve Türkiye'nin çıkarları için sorumluluk duygusuyla çalışmaya devam edeceklerini bildirdi.

"VAR GÜCÜMÜZLE GAYRET EDİYORUZ"

ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, Başkan Yardımcısı Enver Yılmaz ve Ali Can Boğa, Yönetim Kurulu Üyeleri Melda Kaya ve Dinçer İşisağlam, ilk olarak AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'ı makamında ziyaret etti. Adana Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Ozan Gülaçtı'nın da yer aldığı ziyarette konuşan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, gösterilen ilgiye teşekkür etti. ADANAGİAD'ın Adana'nın ve Türkiye'nin kalkınıp gelişmesi için mücadele ettiğini vurgulayan Milli, Adana ve Türkiye ortak paydasında her zaman buluştuklarını, kent ve ülke için var güçleriyle gayret gösterdiklerini aktardı. AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay da, yakından ilgilendiği Adana iş dünyasının genç temsilcilerine başarı dileyip ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini sundu.

ZİYARET TURU SÜRECEK

İkinci olarak İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ile makamında buluşan ADANAGİAD Heyeti, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verip yeniden göreve seçilen Başkan Boyvadaoğlu'na başarı dileklerini iletti. Ardından DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık ile bir araya gelen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gösterilen nazik ilgi için teşekkür ederek Başkan Kısacık'a da yeni görevinde başarı dileklerini sundu. ADANAGİAD Heyeti, gelecek hafta içerisinde de hem CHP hem de MHP İl Başkanlarını da ziyaret edecek.(CO)


Haber Kaynak : HABER MERKEZİ