ERDOĞAN´DAN DİYARBAKIR´DA HDP, CHP VE AKŞENER´E SUÇLAMA
Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Diyarbakır İstasyon Meydanı´nda düzenlediği mitingde halka seslendi ve teröristleri kazdıkları çukurlara gömdüklerini belirterek, “Devletin belediyelerinin imkanlarını altyapı için değil, çukur kazmak için kullandılar. Teröristlere verdikleri destekle insanlarımıza hayatı zehir ettiler,” diye konuştu
Tarih: 9.3.2019 20:00:25/ 327okunma / 0yorum

“Diyarbakır uzunca bir süre geri kalmışlık batağına itilmiştir. Maalesef Diyarbakır´ın başına bir de terör örgütü belası kara bulut gibi çökmüştür, Diyarbakır´ı terörden kurtardık, şehrin çehresinin nasıl değiştiğini siz daha iyi biliyorsunuz. Şimdi İstanbul´a örnek bir Diyarbakır var,” diyen Erdoğan şunları söyledi:

 Bu terör örgütü kalıntılarıyla bugünlere gelmedik, bunlara kayyum kardeşlerimizle geldik. Onlar devletin gönderdiği payı size harcadılar. Ama birileri halkın verdiği mesajı yanlış anladı. Ülkeye hizmet edecekleri yerde bir avuç marjinale iradelerini de terör örgütüne teslim ettiler. Devletin belediyeleri altyapı için değil, çukur kazmak için kullandılar. Teröristlere verdikleri destekle insanlarımıza hayatı zehir etti. Biz ne yaptık teröristleri kazdıkları çukurlara gömdük. İradelerini götürüp terör örgütüne teslim edenleri görevlerinden aldık. Kamu adına görev yapanların sadece halka ve devlete hesap verebileceğini gösterdik. Bunların yerine kayyumları atadık. Diyarbakır terör örgütü emrindeki militanlar döneminde mi hizmet gördü yoksa adayımız olan kayyum döneminde mi hizmet gördü? Kayyumların verdiği hizmetleri örgütün emrine girenlerden alabildiniz mi, alamazsınız çünkü onların derdi hizmet değildir. Halka hizmet yerine ellerine örgütün tutuşturduğu bildirileri okuyan belediye başkanlarının kendilerine faydası yok ki şehre olsun. Şehrimizi tamamen örgütten kurtarmanın zamanı gelmiştir. Buna hazırsak 22 gün çok çalışacağız. Korkmak yok. Kork Allah´tan korkmayandan demiş büyüklerimiz. 31 Mart´ta size adam gibi belediye başkanları hizmet için çalışacak belediyeler vaat ediyoruz”. 

 “HDP´nin hizmet gibi bir derdi yok” 

HDP belediyelerinin hizmet gibi bir dertlerinin olmadığını belirten Erdoğan, bunların derdinin çukur olduğunu ve HDP ile CHP zihniyetinin aynı  olduğunu her iki zihniyetin de yıkmak için gayret ettiğini söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

 “Mardin´deydim konuşmamı yaptım, akşam baktım HDP´nin eş başkanı var konuşmasında diyor ki ‘Erdoğan Mardin´e hızlı tren getirecekmiş. Mardin´e hızlı trene ne gerek var diyor.´ Bunların CHP zihniyeti ile hiçbir farkı yok. CHP ne demişti birinci köprü, ikinci köprü, üçüncü köprüye ne ihtiyaç var. Bunlar yapmak için değil yıkmak için varlar. Diyarbakır için hızlı tren için ne işi var derlerse şaşmayın. Onlar isteseler de istemeseler de biz yaparız. Kardeşlerim GAP´ın en önemli olan Diyarbakır´ı sulama projeleri ile ihya ettik. Diyarbakır´ın çılgın projesi olarak da bilinen Silvan Barajı maliyeti 1.5 katrilyon olan Silvan Barajı ile 2 milyon üzerinde arazi sulanacak. Önümüzdeki yıl su tutulacak. GAP´ın önemli unsurlarından olan Silvan Barajı´ndan alınacak suyu Mardin´e kadar aktaracak Silvan tünelinin temelini bugünlerde atıyoruz. Böylece barajda su tutulunca tünellerimiz hazır olacak Diyarbakır ve Mardin´e hayırlı olsun. 17 yılda Diyarbakırlı çiftçilerimize 4,5 katrilyonluk tarımsal destek verdik. Yatırımcılarımıza 4,6 katrilyon tutarında destek verdik”

“Tarih Diyarbakır´ın tek ihtiyacı BTÖ gölgesinin bu şehrin üzerinden kalkmasıdır” 

Diyarbakır´ın ihtiyacı olan tek şeyin BTÖ gölgesinin bu şehrin üzerinden kalkması olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarını şöyle sürdürdü: 

“Kardeşlerim Diyarbakır´ın tek ihtiyacı BTÖ gölgesinin şehrin üzerinden kalkmasıdır. Tarih boyunca Kürtlere en çok zulmeden örgüt PKK olmuştur. BTÖ´nün Kürtlerin veya bölgenin her hangi bir kesimin hakkını savunma derdi olmamıştır. Bunlar kendi sapkın ideolojileri uğruna Kürtleri kullanmıştır. Bunlara bir cevap verelim. Diyarbakır´da soruyorum. Türkiye´nin Kürdistan diye bir bölgesi var mı? Bunu söyleyen Kürt de değil ve Kürdistan´da diyor HDP alacak, batıda da Ak Parti ve MHP´ye kaybettireceğiz diyor. Bunlara öyle bir tokat vuralım ki sandıkta neye uğradıklarını şaşırsınlar. Biz 780 bin kilometrekareyle Türkiye´yiz, Türkiye. Bunlar bu milleti parçalamak için var, ne diyor; biz sırtımızı YPG-PKK´ya dayadık, diyor. Bende diyorum ki biz sırtımızı Diyarbakırlı kardeşlerimize ve Allah´a dayadık, diyorum. Bizim arkamızda terör örgütü yok millet var millet. Bunlarda zillet var. Bunlar ülkemizde ve bölgemizde birilerinin gönüllü ve paralı taşeronluğunu yapmışlardır. Biz Cudi´de bunları inlerine gömdük mü? Gabar´da, Tendürek´te bunları inlerine gömdük mü Kandil´de de gömeceğiz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız. 13-14 yaşındaki kızlarımızı dağa kaçıranlar bunlar değil mi? Çocukları dağa götürülen anneler oturma eylemi yapmadı mı onların haklarını sormayacak mıyız? Biz Kürtlerin ne ırak ne Suriye´de emperyalistlerin oyununa alet olmaması için mücadele ediyoruz. Bu oyunu bozuyoruz. Bu seçim Kürt kardeşlerimiz için bir beka meselesidir”

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Meral Akşener, SP ve CHP´nin HDP ile kol kola olduğunu belirterek bu duruma tepki gösterdi. Erdoğan, “Milliyetçiyim diye geçinen Meral Hanım, SP, CHP bunlarla beraber değil mi? Gelin bunların topuna bir ders verelim sandıkta. Hak ve özgürlük diyorlar AK parti döneminde kazanılan hak ve özgürlükler hiçbir dönemde oldu mu? Bu ülkede Kürtlerin hukukunu koruyan risk alan devrim yapan biz olduk. Bizim için insan sıfatıyla dünyaya gelen herkes aynı kıymette. Ayrım yapmadık yapmayacağız. Aynı güzellikleri paylaştığımız aynı sıkıntıları çektiğimiz herkes bu ülkenin eşit vatandaşıdır” diye konuştu.

 
Kaynak: İHA

Anahtar Kelimeler: ERDOĞAN DİYARBAKIR AKŞENER SUÇLAMA
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
 “KENDİ SİLAH FABRİKASINI YABANCI BİR ORDUYA PEŞKEŞ ÇEKEN DEVLET GÖSTERİN”
“KENDİ SİLAH FABRİKASINI YABANCI BİR ORDUYA PEŞKEŞ ÇEKEN DEVLET GÖSTERİN”
Kılıçdaroğlu, “Tank Palet Fabrikası, dünyada aynı alanda üretim yapan beş büyük fabrikadan birisi, fabrikanın değeri 20 milyar dolar,. Ve bu fabrikanın işletme hakkının yarısı 25 yıllığına Katar ordusuna verildi. Şimdi ülkücü kardeşlerime sesleniyorum, kendisine ben milliyetçiyim diyen kardeşlerime sesleniyorum, dünyada bana bir örnek gösterin,” diye konuştu
ERDOĞAN VE BAHÇELİ ANKARA´DA ORTAK MİTİNGDE KONUŞTULAR
ERDOĞAN VE BAHÇELİ ANKARA´DA ORTAK MİTİNGDE KONUŞTULAR
Cumhur İttifakı´nı oluşturan AKP ile MHP´nin ikinci ortak mitingi bugün Ankara´da gerçekleşti.
Gürer: "Dışişleri Bakanlığı 5 yılda sınavsız 36 memur alımı yapmış"
Gürer: "Dışişleri Bakanlığı 5 yılda sınavsız 36 memur alımı yapmış"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer´in ‘sınavsız memur alımıyla´ ilgili soru önergesine yanıt veren Dışişleri Bakanı Mevlut Çavuşoğlu, bakanlıklarına son 5 yıl içinde 36 kişinin istisnai kadrodan sınavsız atama yapıldığını açıkladı.
   ERDOĞAN´DAN AKŞENER´E: “ŞU ANDA SENİN EN İYİ GÜNLERİN!”
ERDOĞAN´DAN AKŞENER´E: “ŞU ANDA SENİN EN İYİ GÜNLERİN!”
AKP Genel Başkanı Erdoğan, Konya mitinginde, "Bu seçimi sırf kızgınlıkla sandık hesaplaşmasına döndürmeye çalışanlar şunu aklından çıkarmasın hesap sorulacaktır" dedi.
‘ERDOĞAN HİÇBİR YASAĞA TABİ OLMADAN PROPAGANDASINI YAPIYOR´
‘ERDOĞAN HİÇBİR YASAĞA TABİ OLMADAN PROPAGANDASINI YAPIYOR´
CHP Sözcüsü Öztrak, “Eşit olmayan, adil olmayan, gerçekten adil seçim şartlarına aykırı olan bir süreci yaşıyoruz," dedi
Kılıçdaroğlu´ndan Erdoğan´a silah fabrikası çağrısı
Kılıçdaroğlu´ndan Erdoğan´a silah fabrikası çağrısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´a silah fabrikasının özelleştirilmesi iddiaları hakkında çağrı yaparak, “Katar´la sözleşmeyi iptal et, bir hafta içinde sana 50 milyon doları bulmazsan siyaseti bırakacağım” dedi.
CHP´Lİ TANAL´DAN İNDİRİM TEPKİSİ
CHP´Lİ TANAL´DAN İNDİRİM TEPKİSİ
CHP İstanbul Milletvekili Avukat Mahmut Tanal 31 Mart tarihinde sona erecek olan ÖTV ve KDV indiriminin Cumhurbaşkanı kararıyla uzatılması hakkında konuştu
CHP Milletvekili Özer: "Elma İhracatı Durma Noktasında"
CHP Milletvekili Özer: "Elma İhracatı Durma Noktasında"
CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Türkiye genelinde elma ihracatında söz sahibi olan Elmalı´da hem iç hem dış piyasaya ihracatın durma noktasına geldiğini söyledi. Özer, “Soğuk hava tesislerinin dolu olmasına karşın üreticiler kimsenin kapıyı çalmamasından yakınıyor” dedi.
İYİ Parti´den Hulusi Akar açıklaması
İYİ Parti´den Hulusi Akar açıklaması
İYİ Parti´nin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar´ın sözlerine yer verildi. Söz konusu paylaşımda "Sayın Hulusi Akar´ın partimiz nezdinde bir başvurusu bulunmamaktadır" dendi.
 “ŞEKER FABRİKALARINI ÖZELLEŞTİRİRKEN CARGİLL´DEN RAPOR İSTENDİ Mİ?"
“ŞEKER FABRİKALARINI ÖZELLEŞTİRİRKEN CARGİLL´DEN RAPOR İSTENDİ Mİ?"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, şeker fabrikalarının özelleştirilmesi sürecinde uluslararası Cargill firmasından rapor istendiğine yönelik itirafla ilgili kamuoyuna açıklama yapılmasını istedi.
37 İLDE EŞZAMANLI FETÖ OPERASYONU
37 İLDE EŞZAMANLI FETÖ OPERASYONU
FETÖ üyelerini ´Yargı organlarına´ yerleştirebilmek için Ankara ve İstanbul´da ´Hücresel Hakim ve Savcı Çalışma Evleri´ oluşturduklar belirlenen 114 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Zanlıların yakalanması için 37 ilde saat 05.00´da eş zamanlı operasyon başlatıldı.
      20 AVUKATIN YARGILANDIĞI DAVADA 3-18 YIL ARASI CEZALAR VERİLDİ
20 AVUKATIN YARGILANDIĞI DAVADA 3-18 YIL ARASI CEZALAR VERİLDİ
KHK ile kapatılan Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) ve Halkın Hukuk Bürosu (HHB) üyesi 6´sı tutuklu 20 avukatın yargılandığı davada mahkeme, avukatlara 3 ile 18 yıl arasında ceza yağdırdı.
 ÇULHAOĞLU"VERDİĞİMİZ SORU ÖNERGESİNİN KABULU BİZLERİ SEVİNDİRDİ"
ÇULHAOĞLU"VERDİĞİMİZ SORU ÖNERGESİNİN KABULU BİZLERİ SEVİNDİRDİ"
İyi Parti Adana Milletvekili TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Dt.Mehmet Metanet Çulhaoğlu 14.3.2019 da Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığına vermiş olduğu soru önergesinin sonucunu almaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek açıklamada bulundu
Seçim yasakları başladı
Seçim yasakları başladı
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi için belirlediği propaganda serbestliği ve seçim yasakları bugün başladı.
Ankara Millet Vekili Hakverdi: "Vatandaş artık elektrik ve doğal gaz faturalarını ödeyemiyor"
Ankara Millet Vekili Hakverdi: "Vatandaş artık elektrik ve doğal gaz faturalarını ödeyemiyor"
Türkiye´de 2017 ve 2018 yıllarında toplam 14 milyon 314 bin 375 abonenin elektriği ve 2014-2018 yılları arasında 5 milyon 386 bin 338 abonenin doğal gazı borcunu ödeyemediği için kesildi!
Şevkin: "Beka sorunu bahanesiyle partimize çamur atıyorlar"
Şevkin: "Beka sorunu bahanesiyle partimize çamur atıyorlar"
CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Pozantı´da Şenol Eroğlu´na, İmamoğlu´nda Kasım Karaköse´ye destek istedi
"Yumurtalık turizm ve üretim merkezi olacak"
"Yumurtalık turizm ve üretim merkezi olacak"
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Erdinç Altıok ile birlikte esnaf, balıkçılar, çiftçi ve köylülerle buluşarak ilçenin kaderini değiştirmek için destek istedi.
PROPAGANDA SERBESTLİĞİ VE SEÇİM YASAKLARI BAŞLADI
PROPAGANDA SERBESTLİĞİ VE SEÇİM YASAKLARI BAŞLADI
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi için belirlediği propaganda serbestliği ve seçim yasakları bugün başladı.
“Yurttaşlamızın tercihinin bizden yana olduğuna eminim”
“Yurttaşlamızın tercihinin bizden yana olduğuna eminim”
Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkanı ve Millet ittifakı CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar; seçmenin kendisinden öncelikli olarak işsizlik ve ulaşım konusunda hizmet beklediğini söyledi. Karalar, “Merkezde öncelik işsizlik ve ulaşım. Tüm kadrolarımız ile bu sorunlara kalıcı çözümler getireceğiz” dedi. Seçmenlerine seslenen Karalar; “Halktan yana, kendilerinden birisini isteyen yurttaşlarımızın tercihinin bizden yana olduğundan çok eminim. Biz Adana´yı yeniden mutlu insanların yaşadığı kent konumuna getirmek istiyoruz. 30 yıllık hasretin bitmesi için tüm yurttaşlarımızdan destek bekliyoruz” dedi.
"Okul sütü ile tasarruf olur mu?"
"Okul sütü ile tasarruf olur mu?"
İyi Parti Adana Milletvekili İsmail KONCUK, okullarda, anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine süt içme alışkanlığı kazandırmak, bu sayede yeterli ve dengeli beslenmelerine katkıda bulunarak sağlıklı büyüme ve gelişmelerini desteklemek amacıyla 2011-2012 eğitim öğretim yılında başlatılan okul sütü programı 7 yıldır uygulanıyordu. Okul sütü programı 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde sessiz sedasız kaldırıldığı duyumunu almış durumdayız.
“İktidar emekçinin hiçbir derdine derman olamadı”
“İktidar emekçinin hiçbir derdine derman olamadı”
Cumhuriyet Halk Partisi, (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, İşçi, işsiz, memur, çiftçi ve emeklinin sorunlarına çözüm getirmeyen iktidara halkın tepkisini yerel seçimde göstermeye hazırlandığını söyledi.
 “TÜRKİYE´YE PARMAK SALLAYANLAR ÖNCE TARİH KİTABI OKUSUN”
“TÜRKİYE´YE PARMAK SALLAYANLAR ÖNCE TARİH KİTABI OKUSUN”
AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bu ülkeyi birilerinin lütufu olarak değil çarpışa çarpışa, şehitler vererek kurduk” dedi.
SELAHATTİN DEMİRTAŞ´IN DAVASI STRAZBURG´DA GÖRÜLECEK
SELAHATTİN DEMİRTAŞ´IN DAVASI STRAZBURG´DA GÖRÜLECEK
Adalet Bakanlığı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin (AİHM), halen cezaevinde bulunan HDP´li Selahattin Demirtaş´la ilgili Türkiye´nin yaptığı temyiz başvurusunu kabul ettiğini açıkladı.
Barut: ´Mobbing araştırılsın ve engellensin´
Barut: ´Mobbing araştırılsın ve engellensin´
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, psikolojik taciz ve baskı olarak değerlendirilen mobbinge karşı Meclis Araştırması isteyerek soruna çözüm bulunmasını talep etti
EKONOMİYE BAKIŞ
BAŞYAZI VE GÜNÜN YORUMU Çetin Remzi YÜREGİR
ÜÇ NOKTA SATIRBAŞI
Cihat OVALI-SPOR YORUM-PANORAMA
Cihat OVALI-SPOR YORUM-PANORAMA
ŞİMŞEK ÇIKIŞA, KAPLAN DÜŞÜŞE DEVAM
Cumali KARATAŞ
Cumali KARATAŞ
sanat gündemi - KİTAPLAR VE FUARLAR
Yılmaz AYDOĞAN / BÖYLE GİTMEZ!
Yılmaz AYDOĞAN / BÖYLE GİTMEZ!
BEKA SORUNU VAR MI, YOK MU?
Zeynep Kural-İNCE DOKUNUŞLAR
Zeynep Kural-İNCE DOKUNUŞLAR
SARILIN O KALBE
Ali MARALCAN- EMEKLİ KURMAY ALBAY
Ali MARALCAN- EMEKLİ KURMAY ALBAY
18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİNİN 104. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI
Hasan GÜNEŞ- İLK ADIM
Hasan GÜNEŞ- İLK ADIM
OKUL YÖNETİCİLİĞİNDE EĞİTİM ESASTIR
KONUK YAZAR
KONUK YAZAR
Dost acı söyler sayın Kılıçdaroğlu
Ahmet DUMAN
Ahmet DUMAN
Hem Okudum Hem de Yazdım…
M. Ziya YERGÖK
M. Ziya YERGÖK
SAHADAN GÖZLEMLER: HAYIR YÖNÜNDE
Cezmi DOĞANER
Cezmi DOĞANER
İHTİLALLER
Mustafa Gazalcı -"Öğretmenin Not Defterinden"
Mustafa Gazalcı -"Öğretmenin Not Defterinden"
SAVCI DOĞAN ÖZ´Ü SAYGIYLA ANARKEN...
Prof. Dr. Mehmet TOMANBAY
Prof. Dr. Mehmet TOMANBAY
EKONOMİ YÖNETİMİNİN SORUMLULUĞU ARTIYOR!
Prof. Dr. Özer OZANKAYA
Prof. Dr. Özer OZANKAYA
CEYHUN ATUF KANSU: GERÇEK BİR TÜRK DEVRİMİ OZANI
Zekai BULUÇ
Zekai BULUÇ
TÜRKİYE ‘DE MİLLİ İLAÇ SANAYİSİNİN KURULMAMASI KAPİTÜLASYONUN DANİSKASIDIR !
Prof. Dr. İbrahim ORTAŞ,
Prof. Dr. İbrahim ORTAŞ,
8 Mart Dünya emekçi kadınalar günü tüm çalışan-emekçi kadınlarımız için kutlu olsun.
OKUR KÖŞESİ
OKUR KÖŞESİ
BAYRAM MI GELMİŞ?
Ata Alp And
Ata Alp And
aktüalite ve edebiyat - KİTAP VE YAZAR OLMAK
1923 YENİDEN - Ercan AKARPINAR
1923 YENİDEN - Ercan AKARPINAR
İDLİP
EĞİTİMCİNİN KALEMİNDEN-Kemal Çelikkaya
EĞİTİMCİNİN KALEMİNDEN-Kemal Çelikkaya
ALTMIŞ BEŞ YAŞ ÜSTÜ YOLCULARI VE ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ
Can UĞURATEŞ-Sırası Geldikçe
Can UĞURATEŞ-Sırası Geldikçe
ÇANAKKALE GEÇİLMEZ
Celal Topkan
Celal Topkan
AKP´LİLER SORUYORUM
ALİ TAŞ ADN.
ALİ TAŞ ADN.
Kitaplık “ÇAVLANLARIN ÇIĞLIĞI”(*)
Av.Cemil DENLİ
Av.Cemil DENLİ
ATATÜRK 30 AĞUSTOS´U ANLATIYOR
İlhan ALPER
İlhan ALPER
HÜLYA ŞENKUL VE EDEBİYAT
Ahmet ERDOĞDU
Ahmet ERDOĞDU
YENİ ADANA GAZETESİNİN KUVAYI MİLLİYE RUHUYLA 100. YILI
Mahmut TEBERİK- AYRAÇ
Mahmut TEBERİK- AYRAÇ
Tarihten Ders Almak
Ahmet DOKUZOĞLU-NE DEMİŞTİK?
Ahmet DOKUZOĞLU-NE DEMİŞTİK?
MÜZİK VE BEN-2
Adil OKAY
Adil OKAY
ADİL OKAY YAZDI: “ZAMANA ADANMIŞ YÜZLERİMİZ”*
Özcan İNCEOĞLU
Özcan İNCEOĞLU
TEMPOSUZ BİR TOROS KAPLAN!
TURUNCU ADAM - Mahmut REYHANİOĞLU
TURUNCU ADAM - Mahmut REYHANİOĞLU
ADANALI OLUNMAZ ADANALI DOĞULUR
AZ ve  ÖZ A.AKDAMAR
AZ ve ÖZ A.AKDAMAR
BİRİ ANLATSA!...
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
ÜÇ NOKTA SATIRBAŞI

/resimler/2016-2/23/1416139429844.jpg

ADANA`DA NÖBETÇİ ECZANELER

/resimler/2015-5/28/1255038362873.jpg

ADANA İLİ ÖNEMLİ TELEFONLAR

/resimler/2016-3/22/1515302901917.jpg

HAFTANIN PANAROMASI

/resimler/2019-3/19/1611549723586.jpg